SPEAKER ALIANG 7921

In Stock
209 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
Sistemi profesional i altoparlantëve me energji vertikale AILIANG UF-7921K me telekomandë dhe 2 mikrofona me valë (FM, BLUETOOTH, USB, TF)
 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-7921K
 • Lloji: piramidale
 • Furnizimi me energji elektrike: me tel
 • Fuqia e vlerësuar e altoparlantëve kryesorë: 80 vat
 • Fuqia maksimale e altoparlantëve kryesorë: 120 vat
 • Numri i përgjithshëm i folësve: 4
 • Radio FM: Po
 • Bluetooth: Po
 • USB: Po
 • Karta SD: Po
 • Karaoke: Po
 • Paneli LED në anën e sipërme
 • Regjistrimi i zërit: Po
 • Paneli i kontrollit i përfshirë
 • Ekskluzivisht: 2 mikrofona me valë në komplet!
 • Dimensionet me paketim (1 altoparlant): 102/40/41 (lartësi/gjerësi/thellësi)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPEAKER ALIANG 7921”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsSPEAKER ALIANG 7921 removeAILIANG - UF-1092K removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeAILIANG - UF-1022A-DT removeRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT removeSISTEM KIMISO QS-A8 remove
NameSPEAKER ALIANG 7921 removeAILIANG - UF-1092K removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeAILIANG - UF-1022A-DT removeRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT removeSISTEM KIMISO QS-A8 remove
Image
SKU
Rating
Price209  209 12 285 20  140 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
Sistemi profesional i altoparlantëve me energji vertikale AILIANG UF-7921K me telekomandë dhe 2 mikrofona me valë (FM, BLUETOOTH, USB, TF)
 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1092K
 • Materiali i trupit: plastike
 • Ndërfaqja: USB/FM/SD/Bluetooth
 • Madhësia: 10''*2+10''*2
 • telekomandë e madhe USB
 • me drita në tweeter dhe woofer
 • me 5-EQ
 • hyrja e mikrofonit
 • hyrje në kitarë
 • me dy mikrofona wireless
HOTMAI HT-414  SPEAKER MULTIMEDIA 2.0
 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1022A-DT
 • Lloji: i palëvizshëm
 • Ndërfaqja: USB, lexues MicroSD, SD CARD, 3.5 mm (mini Jack), AUX, Bluetooth
 • Lloji i sistemit: Set i sistemit akustik
 • Fuqia totale e vlerësuar: 2 x 100 W
 • Marrës FM
 • me ndriçim LED
 • telekomandë
 • Të ushqyerit: nga rrjeti
 • Tensioni i furnizimit (volt): 220
 • Frekuenca (Hz): 50
RETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BLUETOOTH/TF CARTELKimiso QS-A8 është një sistem i bukur mikro amplifikues me një pamje klasike por të përjetshme dhe tingull të ngrohtë. Pavarësisht nga madhësia e tij, kompleti prodhon një tingull të bukur të ngrohtë dhe, përveç sintonizuesit të integruar FM dhe hyrjes së linjës, është i pajisur me funksionet më të fundit si Bluetooth dhe USB. Tingulli fantastik i ofruar nga ky model është për shkak të altoparlantëve të përsosur. Përforcues + 2 altoparlantë druri + mikrofon karaoke + telekomandë
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare