SPEAKER -ZQS8107S

In Stock
30 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

SPEAKER -ZQS8107S

Gama e transmetimit pa tela
10 milion
Raporti i zhurmës së audios
≥90db
Kapaciteti i baterisë
1800 mAh
Tensioni
3.7 V
Koha normale e luajtjes me volum
5-6 orë
Specifikimi i bririt
OD 52mm x2pc
Fuqia e altoparlantit
4 Ω / 10 W
Përgjigja e frekuencës
120hz-20khz
Tensioni i karikimit
5V / 500MA

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPEAKER -ZQS8107S”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsSPEAKER -ZQS8107S removeSPEAKER - KOLAV 2602C removeSPEAKER TG-526 removeSPEAKER ZQS-8125 removeSPEAKER RX-8136 removeAILIANG - UF-1092K remove
NameSPEAKER -ZQS8107S removeSPEAKER - KOLAV 2602C removeSPEAKER TG-526 removeSPEAKER ZQS-8125 removeSPEAKER RX-8136 removeAILIANG - UF-1092K remove
Image
SKU
Rating
Price30 55 30 40 38  209 
Stock
In Stock
Out of stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockOut of stockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionSPEAKER -ZQS8107SMateriali plastik;  Përmban: Altoparlant portativ Modeli: YT-26ZAC2602 Marka: Kolav Radio AM/FM; bluetooth; Mikrofoni dhe hyrja; Drita; Vufer DYFISHT 16 cm; Fuqia 25w RMS; Përmasat 48x20 cm;
 Altoparlant Bluetooth Boom  TG526 me valë Kolona e jashtme 3D stereo 3D Mbështetje për nënvuferin TF FM Radio USB- 40W portativ

ZQS8125 Altoparlant portativ 8 inç

SPEAKER RX-8136 - 8"
 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1092K
 • Materiali i trupit: plastike
 • Ndërfaqja: USB/FM/SD/Bluetooth
 • Madhësia: 10''*2+10''*2
 • telekomandë e madhe USB
 • me drita në tweeter dhe woofer
 • me 5-EQ
 • hyrja e mikrofonit
 • hyrje në kitarë
 • me dy mikrofona wireless
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare