SISTEM KIMISO QS-A8

In Stock
149  140 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

Kimiso QS-A8 është një sistem i bukur mikro amplifikues me një pamje klasike por të përjetshme dhe tingull të ngrohtë. Pavarësisht nga madhësia e tij, kompleti prodhon një tingull të bukur të ngrohtë dhe, përveç sintonizuesit të integruar FM dhe hyrjes së linjës, është i pajisur me funksionet më të fundit si Bluetooth dhe USB. Tingulli fantastik i ofruar nga ky model është për shkak të altoparlantëve të përsosur. Përforcues + 2 altoparlantë druri + mikrofon karaoke + telekomandë

Veçoritë

 • Funksioni i lidhjes Bluetooth!!!
 • Përforcues i integruar i fuqisë.
 • Fuqia dalëse e nënvuferit 30 W, satelitët 3 x 10 W.
 • Inputet stereo audio "tulip".
 • Hyrja USB, Cardreader - leximi i muzikës, informacioni audio në formatin MP3, etj. nga një USB flash drive dhe kartat e kujtesës SD.
 • Rregullimi i nivelit të volumit të nënvuferit, niveli i volumit të satelitëve.
 • Rregullimi i BASS, Frekuenca të ulëta
 • Rregullimi i trefishave, frekuencave të larta

Inputet:

 • Mikrofoni: 2 copë Jack 6.3 mm
 • USB për lidhjen e një flash drive, MP3 player.
 • Kartat TF (kartat e memories)
 • Për sistemin USB të përfshirjes, pauzës, ndalimit, regjistrimit
 • Dalja AUX
 • Linja në hyrje

Kumbimi i mikrofonit:

 • Mikrofoni është metal, i cili siguron besueshmëri pavarësisht se ku përdoret mikrofoni.
 • Volumi i mikrofonit
 • Vëllimi i jehonës

Karakteristikat

 • Inverter fazor me 2 breza me 2 pika
 • Fuqia maksimale është 360 W
 • Impedanca 8 ohmë
 • Wooofe R: 8 inç
 • Tweeter: 3"X2
 • Mbështet funksionin BT.
 • Ekran dixhital LED: i pranishëm
 • Tension i unazës magnetike me rrjedhje të ulët
 • Dizajni i amplifikatorit dinamik me shtrembërim të ulët
 • Dizajni më i fundit profesional karaoke
 • sintonizues FM
 • Riprodhimi i lexuesit të kartave USB
 • Hyrja e mikrofonit: fole 2 * 6/3 "
 • Fuqia AC: 220-240 V / 50 Hz AC 110 / 60 Hz
 • Telekomanda: E pranishme
 • Folësit: prej druri
 • Përmasat (përforcuesi): 35 x 25 x 11 cm
 • Përmasat (altoparlanti): 42 x 26 x 24 cm
 • Pesha (përforcues): 4 kg
 • Pesha (altoparlantët): 5.5 kg

Set i plotë:

 • Akustika 2.1
 • telekomandë;
 • Mikrofon (metal) 1 pc

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SISTEM KIMISO QS-A8”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsSISTEM KIMISO QS-A8 removeSPEAKER GEDI 891 removeSONICNY. Model Number: SY 1103BL removeAILIANG - UF-1092K removeSPEAKER TG-187 removeAUTOPARLANT ERA EAR 5.1 remove
NameSISTEM KIMISO QS-A8 removeSPEAKER GEDI 891 removeSONICNY. Model Number: SY 1103BL removeAILIANG - UF-1092K removeSPEAKER TG-187 removeAUTOPARLANT ERA EAR 5.1 remove
Image
SKU
Rating
Price 140  30 139  209 25 85 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionKimiso QS-A8 është një sistem i bukur mikro amplifikues me një pamje klasike por të përjetshme dhe tingull të ngrohtë. Pavarësisht nga madhësia e tij, kompleti prodhon një tingull të bukur të ngrohtë dhe, përveç sintonizuesit të integruar FM dhe hyrjes së linjës, është i pajisur me funksionet më të fundit si Bluetooth dhe USB. Tingulli fantastik i ofruar nga ky model është për shkak të altoparlantëve të përsosur. Përforcues + 2 altoparlantë druri + mikrofon karaoke + telekomandë

Altoparlant portativ GEDI- 891 - 8 inç

FURNIZIMI I ENERGJISË: AC 110-240/50Hz DALJA E ENERGJISË: 2 x 35 W NJËSIA E ALTOLOTAVE: Woofer 2x10" MATERIALI: KABNET DRURI MIKROFON: 1 x MIKROFON PA TEL DC: PO FUNKSIONI: BT/USB/SD/FM/Hyrja e mikrofonit/AUX/Ekrani LED/Drita e diskove RGB/Telekomanda
 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1092K
 • Materiali i trupit: plastike
 • Ndërfaqja: USB/FM/SD/Bluetooth
 • Madhësia: 10''*2+10''*2
 • telekomandë e madhe USB
 • me drita në tweeter dhe woofer
 • me 5-EQ
 • hyrja e mikrofonit
 • hyrje në kitarë
 • me dy mikrofona wireless
Altoparlant i jashtëm Tg 187 Super Powder me cilësi të lartë Altoparlant portativ me pëlhurë të dyfishtë 30 vat

5.1. Altoparlantë për televizor, laptop ose telefon.USB.80 WAT

Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare