RETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT

In Stock
20 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

RETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BLUETOOTH/TF CARTEL

Detaje thelbësore
Stili : PORTABLE Lloji : AM / FM Vendi i origjinës : Kinë Emri i markës : NNS Numri i modelit  NS-8068BT Ekrani :po Funksioni : Altoparlant i integruar Furnizimi me energji elektrike : Paketa e baterive të rikarikueshme Emri i produktit FM/AM/SW radio me 3 breza Veçori : Ekran dixhital FM Radio dixhitale Ngjyra : E zezë Band : 3 breza (FM/AM/SW) Mbështetje : LOGO OEM Funksioni 2 : Dinamo me maniak dore Frekuenca : FM 63-108 MHz/AM 522-1620 KHz/SW5,9-21,85 MHZ Funksioni 1 : Marrësi i radios së brezit NOAA Materiali : ABS plastike Bateria : Bateri e ringarkueshme litium

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeSPEAKER TG-187 removeAILIANG - UF-1092K removeSPEAKER ALIANG 7921 removeSONICNY. Model Number: SY 1102BL remove
NameRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeSPEAKER TG-187 removeAILIANG - UF-1092K removeSPEAKER ALIANG 7921 removeSONICNY. Model Number: SY 1102BL remove
Image
SKU
Rating
Price20 12 25  209 209 139 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BLUETOOTH/TF CARTELHOTMAI HT-414  SPEAKER MULTIMEDIA 2.0
Altoparlant i jashtëm Tg 187 Super Powder me cilësi të lartë Altoparlant portativ me pëlhurë të dyfishtë 30 vat
 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1092K
 • Materiali i trupit: plastike
 • Ndërfaqja: USB/FM/SD/Bluetooth
 • Madhësia: 10''*2+10''*2
 • telekomandë e madhe USB
 • me drita në tweeter dhe woofer
 • me 5-EQ
 • hyrja e mikrofonit
 • hyrje në kitarë
 • me dy mikrofona wireless
Sistemi profesional i altoparlantëve me energji vertikale AILIANG UF-7921K me telekomandë dhe 2 mikrofona me valë (FM, BLUETOOTH, USB, TF)
FURNIZIMI I ENERGJISË: AC 110-240/50Hz
DALJA E ENERGJISË: 2 x 35 W
NJËSIA E ALTOLOTAVE: Woofer 2x10"
MATERIALI: KABNET DRURI
MIKROFON: 1 x MIKROFON PA TEL
DC: PO
FUNKSIONI: BT/USB/SD/FM/Hyrja e mikrofonit/AUX/Ekrani LED/Drita e diskove RGB/Telekomanda
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare