SPEAKER PORTABLE M113

In Stock
12 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
Altoparlant Bluetooth portativ pa tela me mikrofon Model 113
 • Më shumë tingull, më shumë bas, më shumë volum: Shijoni tingullin e vërtetë dhe të plotë të dhomës nga teknologjia jonë e rezonancës dhe frekuenca e tingullit me tri banda. Altoparlanti kap lartësitë e larta dhe ato më të thella, duke ju dhënë tingull të pasur dhe të plotë rrethues.
 • Lidhja e altoparlantit Bluetooth: Lidhja është e lehtë! Përdorni Bluetooth-in për t'u sinkronizuar me pajisjet tuaja të preferuara në sekonda dhe për të shijuar një distancë me valë dhe duke e bërë rilidhjen me valë të lehtë dhe automatike.
 • Ndërtim i qëndrueshëm, rezistent ndaj ujit: Është ndërtuar për t'i rezistuar konsumimit dhe grisjes, dhe mund të qëndrojë ndaj ujit, pluhurit, apo edhe rërës! Rrjetë e imët dhe pëlhura novatore i bëjnë altoparlantët të ndërtuar për të qëndruar.
 • Sound To Go: Altoparlanti ka një bateri të integruar litium-jon 6,000Mah. Merrni me siguri rreth 2 deri në 4 orë kohë loje me një karikim të plotë të vetëm, vjen me karikim të përshtatshëm
 • Portable Tg-113: Është altoparlanti i fundit portativ Bluetooth, me fuqi të lartë, me tingull të fuqishëm stereo dhe një bankë energjie, të gjitha në një paketë. Një altoparlant i integruar i zhurmës dhe anulimit të jehonës ju jep thirrje të qarta kristal me shtypjen e një butoni.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPEAKER PORTABLE M113”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsSPEAKER PORTABLE M113 removeRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT removeSPEAKER - KOLAV 2602C removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeAILIANG - UF-1092K removeSPEAKER ALIANG 7921 remove
NameSPEAKER PORTABLE M113 removeRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT removeSPEAKER - KOLAV 2602C removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeAILIANG - UF-1092K removeSPEAKER ALIANG 7921 remove
Image
SKU
Rating
Price 20 55 14  209 209 
Stock
In Stock
In Stock
Out of stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockOut of stockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
Altoparlant Bluetooth portativ pa tela me mikrofon Model 113
RETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BLUETOOTH/TF CARTELMateriali plastik;  Përmban: Altoparlant portativ Modeli: YT-26ZAC2602 Marka: Kolav Radio AM/FM; bluetooth; Mikrofoni dhe hyrja; Drita; Vufer DYFISHT 16 cm; Fuqia 25w RMS; Përmasat 48x20 cm;KISONLI SPEAKER MULTIMEDIA 2.0 t-010
 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1092K
 • Materiali i trupit: plastike
 • Ndërfaqja: USB/FM/SD/Bluetooth
 • Madhësia: 10''*2+10''*2
 • telekomandë e madhe USB
 • me drita në tweeter dhe woofer
 • me 5-EQ
 • hyrja e mikrofonit
 • hyrje në kitarë
 • me dy mikrofona wireless
Sistemi profesional i altoparlantëve me energji vertikale AILIANG UF-7921K me telekomandë dhe 2 mikrofona me valë (FM, BLUETOOTH, USB, TF)
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare