Ju mund të na bëni pyetje!

Na kontaktoni për të gjitha pyetjet dhe mendimet tuaja, ose mund t'i zgjidhni problemet tuaja në një kohë më të shkurtër me zyrat tona të kontaktit.

Vendndodhja jonë
Gjakovë - Kosovë

Nene Tereze, p.n

+383 49 128-778

Kontaktoni

  Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
  • Image
  • SKU
  • Rating
  • Price
  • Stock
  • Availability
  • Add to cart
  • Description
  • Content
  • Weight
  • Dimensions
  • Additional information
  • Attributes
  • Custom attributes
  • Custom fields
  Click outside to hide the comparison bar
  Compare