AILIANG – UF-1092K

In Stock
249  209 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1092K
 • Materiali i trupit: plastike
 • Ndërfaqja: USB/FM/SD/Bluetooth
 • Madhësia: 10”*2+10”*2
 • telekomandë e madhe USB
 • me drita në tweeter dhe woofer
 • me 5-EQ
 • hyrja e mikrofonit
 • hyrje në kitarë
 • me dy mikrofona wireless

Karakteristikat:

 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1092K
 • Materiali i trupit: plastike
 • Ndërfaqja: USB/FM/SD/Bluetooth
 • Madhësia: 10''*2+10''*2
 • telekomandë e madhe USB
 • me drita në tweeter dhe woofer
 • me 5-EQ
 • hyrja e mikrofonit
 • hyrje për kitarë
 • me dy mikrofona wireless

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AILIANG – UF-1092K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsAILIANG - UF-1092K removeSPEAKER KOLAV F1213 removeAUTOPARLANT ERA EAR 5.1 removeAILIANG - UF-1022A-DT removeSPEAKER ZQS-8122 removeSPEAKER ZQS-8125 remove
NameAILIANG - UF-1092K removeSPEAKER KOLAV F1213 removeAUTOPARLANT ERA EAR 5.1 removeAILIANG - UF-1022A-DT removeSPEAKER ZQS-8122 removeSPEAKER ZQS-8125 remove
Image
SKU
Rating
Price 209 65 85 285 35 38 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1092K
 • Materiali i trupit: plastike
 • Ndërfaqja: USB/FM/SD/Bluetooth
 • Madhësia: 10''*2+10''*2
 • telekomandë e madhe USB
 • me drita në tweeter dhe woofer
 • me 5-EQ
 • hyrja e mikrofonit
 • hyrje në kitarë
 • me dy mikrofona wireless
Altoparlant portativ i rikarkueshëm KOLAV- F1213 - 12"

5.1. Altoparlantë për televizor, laptop ose telefon.USB.80 WAT

 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1022A-DT
 • Lloji: i palëvizshëm
 • Ndërfaqja: USB, lexues MicroSD, SD CARD, 3.5 mm (mini Jack), AUX, Bluetooth
 • Lloji i sistemit: Set i sistemit akustik
 • Fuqia totale e vlerësuar: 2 x 100 W
 • Marrës FM
 • me ndriçim LED
 • telekomandë
 • Të ushqyerit: nga rrjeti
 • Tensioni i furnizimit (volt): 220
 • Frekuenca (Hz): 50

ZQS8122 Altoparlant  portativ 8 inç

SPEAKER ZQS-8125
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare