SONICNY. Model Number: SY 1102BL

In Stock
139 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
FURNIZIMI I ENERGJISË: AC 110-240/50Hz
DALJA E ENERGJISË: 2 x 35 W
NJËSIA E ALTOLOTAVE: Woofer 2×10″
MATERIALI: KABNET DRURI
MIKROFON: 1 x MIKROFON PA TEL
DC: PO
FUNKSIONI: BT/USB/SD/FM/Hyrja e mikrofonit/AUX/Ekrani LED/Drita e diskove RGB/Telekomanda
Burimi i energjisë : AC DC Numri i mbylljes së altoparlantit : 2 Lloji i folësit : BAR TINGURI Materiali i kabinetit : Druri Ekrani i shfaqjes : po Mikrofoni i integruar : po Emri i markës : SONICNY Numri i modelit : SY 1102BL Lloji : Pasive Përdorimi : TEATRI HOME, luajtës audio portativ, celular, karaoke, KOMPJUTER, skenë Karakteristikë e veçantë : Wireless, PORTABLE, Mini Vendi i origjinës : Kinë Certifikimi  ; CE

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SONICNY. Model Number: SY 1102BL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsSONICNY. Model Number: SY 1102BL removeSPEAKER - KOLAV 2602C removeSPEAKER GEDI 891 removeSISTEM KIMISO QS-A8 removeAILIANG - UF-1022A-DT removeRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT remove
NameSONICNY. Model Number: SY 1102BL removeSPEAKER - KOLAV 2602C removeSPEAKER GEDI 891 removeSISTEM KIMISO QS-A8 removeAILIANG - UF-1022A-DT removeRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT remove
Image
SKU
Rating
Price139 55  30  140 285 20 
Stock
In Stock
Out of stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockOut of stockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
FURNIZIMI I ENERGJISË: AC 110-240/50Hz
DALJA E ENERGJISË: 2 x 35 W
NJËSIA E ALTOLOTAVE: Woofer 2x10"
MATERIALI: KABNET DRURI
MIKROFON: 1 x MIKROFON PA TEL
DC: PO
FUNKSIONI: BT/USB/SD/FM/Hyrja e mikrofonit/AUX/Ekrani LED/Drita e diskove RGB/Telekomanda
Materiali plastik;  Përmban: Altoparlant portativ Modeli: YT-26ZAC2602 Marka: Kolav Radio AM/FM; bluetooth; Mikrofoni dhe hyrja; Drita; Vufer DYFISHT 16 cm; Fuqia 25w RMS; Përmasat 48x20 cm;

Altoparlant portativ GEDI- 891 - 8 inç

Kimiso QS-A8 është një sistem i bukur mikro amplifikues me një pamje klasike por të përjetshme dhe tingull të ngrohtë. Pavarësisht nga madhësia e tij, kompleti prodhon një tingull të bukur të ngrohtë dhe, përveç sintonizuesit të integruar FM dhe hyrjes së linjës, është i pajisur me funksionet më të fundit si Bluetooth dhe USB. Tingulli fantastik i ofruar nga ky model është për shkak të altoparlantëve të përsosur. Përforcues + 2 altoparlantë druri + mikrofon karaoke + telekomandë
 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1022A-DT
 • Lloji: i palëvizshëm
 • Ndërfaqja: USB, lexues MicroSD, SD CARD, 3.5 mm (mini Jack), AUX, Bluetooth
 • Lloji i sistemit: Set i sistemit akustik
 • Fuqia totale e vlerësuar: 2 x 100 W
 • Marrës FM
 • me ndriçim LED
 • telekomandë
 • Të ushqyerit: nga rrjeti
 • Tensioni i furnizimit (volt): 220
 • Frekuenca (Hz): 50
RETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BLUETOOTH/TF CARTEL
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare