KARIKUES TELEFONI PER MAKINA

In Stock
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

KARIKUES TELEFONI PER MAKINA BEVIUS: IPHONE/TYPE C/MICRO

 • Karikues udhëtimi USB 2.4A / 12W
 • Dalje universale USB për të gjitha pajisjet
 • Mundësia për të karikuar iPhone dhe pajisje Android në të njëjtën kohë
 • E njeh telefonin tuaj dhe e karikon me shpejtësi maksimale (Për pajisjet e përputhshme, bazuar në karikuesit standardë)
 • Rryma e mbrojtur për karikim të sigurt
 • Dizajn i lehtë dhe ergonomik
 • Treguesi i fuqisë LED
 • Gjatësia e kabllit Micro USB 120 cm
 • Hyrja : 12-24 V DC
 • Fuqia e daljes: 2.1A-10W

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KARIKUES TELEFONI PER MAKINA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsKARIKUES TELEFONI PER MAKINA removeKUFJE - P47 5.0+EDR removeKAMER E SIGURIS POQ removeKAMER POQ 360 Grade removeKABLLO E RRYMES ME 3 PRIZA 1.5 M removeTRANSMETUES FM PER MAKINA remove
NameKARIKUES TELEFONI PER MAKINA removeKUFJE - P47 5.0+EDR removeKAMER E SIGURIS POQ removeKAMER POQ 360 Grade removeKABLLO E RRYMES ME 3 PRIZA 1.5 M removeTRANSMETUES FM PER MAKINA remove
Image
SKU
Rating
Price 15 25 11 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionKARIKUES TELEFONI PER MAKINA BEVIUS: IPHONE/TYPE C/MICROKufje Bluetooth me valë të palosshme origjinale P47 Cilësia më e mirë - 5.0 +EDRKamera V380 me llambë të dyfishtë WiFi  2.4G 2 Mp
Kamera me llambë LED 360 gradë Kamera vëzhgimi me valë 720P Kamera IP e sigurisë së shtëpisë PTZ Llambë rrotulluese JXLCAM APP
HAMA KABLLO E RRYMES ME 3 PRIZA 1.5 MTRANSMETUES FM PER MAKINA-MP3/USB/TF/BLOETOOTH
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare