TV MBAJTES MURI

In Stock
15 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

TV MBAJTES MURI LED-LCD-PDP -32″ –  85″

 • TV ME MURI I HOLLA E FIKS: Montimi ynë i televizorit është i fiksuar dhe i hollë. Dizajni ultra i hollë e vendos pjesën e pasme të televizorit vetëm 25 mm larg murit, duke e bërë atë ideal për ekranet që kanë lidhje anash ose të poshtme.
 • PËRBATITSHMËRIA VESA: Ky mbajtës i montimit të televizorit përshtatet me shumicën e televizorëve 32-85 inç me një peshë prej 75 kg. Vrima të përputhshme VESA, 200x100, 200x200, 400x200, 300x300,400x400 dhe 600x500 mm.
 • I FORTË DHE GJATJETË: Kllapa e televizorit për mur është afatgjatë sepse është e ndërtuar me çelik të qëndrueshëm me cilësi të lartë të mbështjellë të ftohtë, kështu që nuk do të shqetësoheni për cilësinë e mbajtësit të montimit në mur.
 • LEHTË PËR INSTALIM: Instalimi i montimit në mur është shumë i lehtë dhe i sigurt. Hardware për instalim është i përfshirë. Rreshtimi i instalimit është i lehtë me nivelin e integruar të flluskave.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TV MBAJTES MURI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsTV MBAJTES MURI removeKABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA removeKARIKUES PER TELEFON BEVIUS removeKARIKUES MAKINE PER IPHONE removeKARIKUES TELEFONI PER MAKINA removeKAMER E SIGURIS POQ remove
NameTV MBAJTES MURI removeKABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA removeKARIKUES PER TELEFON BEVIUS removeKARIKUES MAKINE PER IPHONE removeKARIKUES TELEFONI PER MAKINA removeKAMER E SIGURIS POQ remove
Image
SKU
Rating
Price15 15  15 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionTV MBAJTES MURI LED-LCD-PDP -32" -  85"HAMA KABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA 3MKARIKUES PER TELEFONI BEVIUS : IPHONE/TYPE C/MICROKARIKUES MAKINE PER IPHONE PD 18WKARIKUES TELEFONI PER MAKINA BEVIUS: IPHONE/TYPE C/MICROKamera V380 me llambë të dyfishtë WiFi  2.4G 2 Mp
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare