KUFJE ONIKUMA K20

Out of stock
22 
Out of stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:
Kufje lojrash me tela ONIKUMA K20
me mikrofon RGB kufje për anulimin e zhurmës së lehtë për lojtarin e kufjeve PS4 Xbox One

1. Mikrofoni i rregullueshëm i gjithanshëm eliminon jehonën dhe zvogëlon
zhurmën e sfondit dhe siguron një zë të qetë bisede super të fortë dhe të qartë për biseda më të mira në lojë.
2. Drejtuesit magnetik të neodymiumit 40 mm, të cilët kanë bas tronditës dhe lejojnë dëgjimin e saktë të pozicionit dhe hapave, mund t'ju sjellin një fushë zanore të gjallë,
të aftë për lojëra të ndryshme.
3. Mbulesat e veshit të buta me lëkurë janë të rehatshme dhe të frymëmarrjes për përdorim të gjatë dhe kanë
izolim të mirë akustik për të hequr tingujt e jashtëm. Mbështetja e sfungjerit të trashë dhe
trau i rregullueshëm i kokës janë të përshtatshëm për të gjitha madhësitë e kokave.
4. Dritat LED që ndryshojnë ngjyrën janë projektuar në kufjet e veshit për të nxjerrë në pah atmosferën e lojës. Do të dukeni super shik me një dizajn të bukur.
5. I përshtatshëm për telefonat inteligjentë, laptopë, PS4 dhe pajisje të tjera audio me një portë 3,5 mm.

 • Modeli: ONIKUMA K20
 • Ngjyra: E zezë, e bardhë kamuflazh, gri kamuflazh
 • Diametri i altoparlantit: 40mm/1,57"
 • Gama e frekuencës: 20-20 KHz
 • Ndjeshmëria: 118±3dB
 • Impedanca: 32Ω±15%
 • Diametri i mikrofonit: 6,0 X 5,0 mm/0,24 X 0,2"
 • Ndjeshmëria e mikrofonit: -38±3dB
 • Rezistenca e mikrofonit: 2.2 KΩ
 • Drejtimi: I gjithëdrejtues
 • Rryma e punës: ≤100 mA
 • Priza hyrëse: 3,5 mm 4 Pin + USB (për LED)

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KUFJE ONIKUMA K20”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsKUFJE ONIKUMA K20 removePrerëse flokësh V-082 removeKARIKUES MAKINE PER IPHONE removeKABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeKAMER E SIGURIS POQ remove
NameKUFJE ONIKUMA K20 removePrerëse flokësh V-082 removeKARIKUES MAKINE PER IPHONE removeKABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeKAMER E SIGURIS POQ remove
Image
SKU
Rating
Price22  17  15 22  15 
Stock
Out of stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityOut of stockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
Kufje lojrash me tela ONIKUMA K20
me mikrofon RGB kufje për anulimin e zhurmës së lehtë për lojtarin e kufjeve PS4 Xbox One
Prerëse profesionale, gërshërë flokësh elektrike pa kabëll  V-082
KARIKUES MAKINE PER IPHONE PD 18WLDNIO SE-4432 KABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE

Kufje me mikrofon White Shark GH-1947 MARGAY

Kamera V380 me llambë të dyfishtë WiFi  2.4G 2 Mp
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare