KAMER E SIGURIS POQ

In Stock
20  15 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

Kamera V380 me llambë të dyfishtë WiFi  2.4G 2 Mp

Struktura e sistemit: Sistemi i integruar Linux, struktura e çipit ARM
Çipi: AK3918E
Rezolucioni: 2 MP
Rezolucioni i sensorit: 1/2.9" COMS SC2232H/GC2063
Lente: Lente syri peshku (1,35±3%mm)
Këndi i shikimit të lenteve: 360°
Këndi i shikimit: Horizontale: 185°/ Vertikale:185°
Standardi i kompresimit të videos: H.265/20FPS
Formati i videos: PAL
Ndriçimi minimal: 0.01Lux@ (F2.0,VGC ON),O.Luxwith IR
Grila elektronike: Auto
Kompensimi i dritës së prapme: Mbështetje
Reduktimi i zhurmës: 2D, 3D
Sasia e led: 3 copë LED e bardhë + 3 copë LED infra të kuqe
Lidhje rrjeti: Mbështetni WIFI, pikën e nxehtë të AP
Rrjeti: Transmetimi me valë WIFI (mbështetje protokollin pa tel IEEE802.11b/g/n).
Shikimi i natës: Ndërprerësi IR-CUT Automatik, rreth 5-8 metra (ndryshon nga mjedisi)
Led-ja e bardhë mund të kontrollohet me telekomandë nëpërmjet APP-së: ndizni Fikni automatikisht
(Në modalitetin automatik, drita infra të kuqe do të ndizet pasi kaloni me prerje IR në natën vizion automatikisht, ai mund
të zbulojë në mënyrë inteligjente trupin e njeriut dhe të ndizë/fikë dritën e bardhë në mënyrë inteligjente)
Audio Mikrofoni dhe altoparlanti i integruar, mbështesin transmetimin audio me dy drejtime dhe në kohë reale.
Standardi i kompresimit të audios ADPCM, i vetë-përshtatur me transmetimin e kodit
Protokolli i rrjetit: TCP/IP,UDP,RTSP,HTTP
DDNS,DHCP,FTP,NTP
Alarmi:  Zbulimi i lëvizjes dhe zbulimi i inteligjencës artificiale me shtytje të figurës Human intrusion Detection (opsionale)
ONVIF: Mbështetni ONVIF
Magazinimi: Karta TF (Max 128G); Ruajtja në renë kompjuterike /Disku i resë kompjuterike (opsionale)
Porta e lidhjes: Baza standarde E27
Fuqia e hyrjes: 110 ~ 220 V
Ambienti i punës: Temperatura e punës: -10ºC ~ + 50ºC Lagështia e punës: ≤95%RH

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KAMER E SIGURIS POQ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsKAMER E SIGURIS POQ removePrerëse flokësh V-102 5 Në 1 removeINVERTO MONO BLOCK 2 LNB removeTV MBAJTES MURI removePrerëse flokësh profesionale VGR V-085 removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY remove
NameKAMER E SIGURIS POQ removePrerëse flokësh V-102 5 Në 1 removeINVERTO MONO BLOCK 2 LNB removeTV MBAJTES MURI removePrerëse flokësh profesionale VGR V-085 removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY remove
Image
SKU
Rating
Price 15  22  15 15 15 22 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionKamera V380 me llambë të dyfishtë WiFi  2.4G 2 Mp
Komplete krehjeje me karikues Vgr për meshkuj V-102 Komplet pa tela për pastrimin e meshkujve 5 në 1 Prerëse flokësh me ekran LED
MONO BLOCK INVERTO LNB 3°  TV MBAJTES MURI LED-LCD-PDP -32" -  85"
Prerëse flokësh profesionale VGR V-085 - Gold

Kufje me mikrofon White Shark GH-1947 MARGAY

Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare