KABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE

In Stock
15 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

LDNIO SE-4432 KABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE

Markë LDNIO
Ngjyrë E bardha
Tensioni 250 volt
Totali i porteve USB 4
Lloji i prizës Lloji G

Rreth këtij artikulli

 • Modeli: SE4432
 • Porta USB: 4 x USB
 • Dalja USB: 5V-3.1A (ID automatik dhe karikim i shpejtë)
 • Fuqia e vlerësuar: 2500 W
 • Rryma e vlerësuar: 10 A
 • Tensioni nominal: AC 100-250 V    
 • Prizat: 4 priza Combo    

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsKABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE removeKUFJE ONIKUMA K20 removeTV MBAJTES MURI LEVIZES removePrerëse flokësh profesionale VGR V-947 removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeKABLLO E RRYMES ME 3 PRIZA 1.5 M remove
NameKABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE removeKUFJE ONIKUMA K20 removeTV MBAJTES MURI LEVIZES removePrerëse flokësh profesionale VGR V-947 removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeKABLLO E RRYMES ME 3 PRIZA 1.5 M remove
Image
SKU
Rating
Price15 22  30  20 22 11 
Stock
In Stock
Out of stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockOut of stockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionLDNIO SE-4432 KABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE
Kufje lojrash me tela ONIKUMA K20
me mikrofon RGB kufje për anulimin e zhurmës së lehtë për lojtarin e kufjeve PS4 Xbox One
TV MBAJTES MURI LEVIZES  LED-LCD  32" - 70"
Prerëse flokësh profesionale VGR V-947 me kabllo dhe pa tela  (Gold)

Kufje me mikrofon White Shark GH-1947 MARGAY

HAMA KABLLO E RRYMES ME 3 PRIZA 1.5 M
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare