KUFJE ONIKUMA K9

Out of stock
22 
Out of stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Kufje lojrash Onikuma K9 

me mikrofon dhe kufje lojërash anuluese të zhurmës me mikrofon dhe tingull rrethues, dritë LED RGB

Kufjet e lojërave me tela ONIKUMA K9 japin tingullin e qartë të nevojshëm për të marrë avantazhin më të vogël gjatë lojës. Mikrofoni i shkëlqyer i lejon shokët tuaj të skuadrës të dëgjojnë qartë komandat tuaja edhe në një garë të zhurmshme Esports. Material lëkure i butë dhe i ajrosur miqësor ndaj lëkurës, i cili nuk krijon mbytje për një periudhë më të gjatë mbajtjeje. Sistemi i frymëmarrjes me ngjyra LED, duke dhënë një përvojë më misterioze të lojës.

 1. Për PS4, Xbox One S, Xbox One, Xbox One X, PS4 Pro, PS 4 Slim, PC, Laptop, PSP, Mac, Tablet, Nintendo Switch, Nintendo Switch 3DS, kufje lojrash Nintendo Switch 3DS LL. Me kabllo përshtatës 3,5 mm, perfekt për ndërrimin e përdorimit të celularit/kompjuterit/konsolës së lojës
 2. Gjysma e pozicionit të mikrofonit mund të rregullohet lirshëm. Dizajni i pavarur i mikrofonit, radio e shkëlqyer, rregullimi i volumit të kontrollit të linjës, një buton për ndezjen/fikjen e mikrofonit, intercom falas
 3. Një shirit koke që tërhiqet dhe mbulesa veshësh ultra të buta e bëjnë atë të përsosur për njerëz të ndryshëm. Material PU miqësor ndaj lëkurës, i lehtë, i butë dhe delikat, nuk i dëmton veshët, është i rehatshëm për t'u veshur dhe i lehtë për t'u përdorur për periudha të gjata kohore
 4. Dritat verbuese LED RGB janë projektuar në veshët, duke theksuar atmosferën e lojës

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KUFJE ONIKUMA K9”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsKUFJE ONIKUMA K9 removeKABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE removeTRANSMETUES FM PER MAKINA removeKAMER E SIGURIS WIFI + 32 gb micro sd falas removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeKUFJE WHITE SHARK - PANTHER remove
NameKUFJE ONIKUMA K9 removeKABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE removeTRANSMETUES FM PER MAKINA removeKAMER E SIGURIS WIFI + 32 gb micro sd falas removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeKUFJE WHITE SHARK - PANTHER remove
Image
SKU
Rating
Price22 15  30 22 20 
Stock
Out of stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityOut of stockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description

Kufje lojrash Onikuma K9 

me mikrofon dhe kufje lojërash anuluese të zhurmës me mikrofon dhe tingull rrethues, dritë LED RGB
LDNIO SE-4432 KABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTETRANSMETUES FM PER MAKINA-MP3/USB/TF/BLOETOOTHKamera e sigurisë WiFi WiFi në natyrë Sistem i sigurisë në shtëpi Kamera 300° Pamje e zbulimit të lëvizjes Ndjekja automatike në dy drejtime Talk HD 1080P Veçori të shikimit të natës me ngjyra të plota

Kufje me mikrofon White Shark GH-1947 MARGAY

Kufje me mikrofon White Shark GHS-1641 Panther

Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare