Prerëse flokësh profesionale VGR V-085

In Stock
15 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
Prerëse flokësh profesionale VGR V-085 – Gold
Ngjyrë Ari
Lloji i flokëve Normale
Pesha e artikullit 0,7 kilogramë
Markë VGR
Burimi i energjisë Mundësuar nga bateria
Materiali Akrilonitril butadien stiren
Karakteristika të veçanta 1* furçë pastrimi, 1* kabllo USB karikimi
Kërkohen bateri? Nr
Përdorime specifike për produktin Prerëse flokësh për kujdesin personal me 3 mburoja aksesore plastike të cilësisë së lartë ABS: 1mm, 2mm, 3mm, përfshin gjithashtu përshtatës, furçë pastrimi. I përshtatshëm për burrë, grua, të moshuar, bebe, fëmijë, berberPrerëse flokësh për kujdesin personal me 3 mburoja aksesore plastike të cilësisë së lartë ABS: 1mm, 2mm, 3mm, përfshin gjithashtu përshtatës, furçë pastrimi. I përshtatshëm
 • Portativ
 • karikimi i shpejtë
 • për flokë dhe mjekër
 • përfshin 1* gërshërë flokësh
 • 3* krehër limit
 • Komoditet në funksionim dhe siguri
 • Dizajni më i mirë ergonomik
 • Material me cilësi të lartë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerëse flokësh profesionale VGR V-085”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsPrerëse flokësh profesionale VGR V-085 removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeMBAJTES MURI LEVIZES removeKABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA removePrerëse flokësh V-082 removeKARIKUES PER IPHONE 13 25W remove
NamePrerëse flokësh profesionale VGR V-085 removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeMBAJTES MURI LEVIZES removeKABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA removePrerëse flokësh V-082 removeKARIKUES PER IPHONE 13 25W remove
Image
SKU
Rating
Price15 22  25  17 10 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
Prerëse flokësh profesionale VGR V-085 - Gold

Kufje me mikrofon White Shark GH-1947 MARGAY

StarSat SR-033-1B TV, LCD, LED, Montim në mur me plazma 30″-60″ deri në 50 kgHAMA KABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA 1.4 M
Prerëse profesionale, gërshërë flokësh elektrike pa kabëll  V-082
KARIKUES PER IPHONE 13 USB-C SET KOKE + FISHE 25W
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare