KABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA

In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

HAMA KABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA 1.4 M

Kabllo e rrymës për lidhjen deri në shtatë konsumatorë elektrikë

Ndërprerës 2-pole, të ndriçuar

Prizat e kthyera 45 °

Mbrojtje për fëmije

Specifikat

Tensioni:230V

Lloji kabllor: H05VV-F3G1,5

Max. Ngarkesa e lidhur: 3500 W

Materiali:Plastik

Ngjyra:Bardhë

Gjatësija e kabllos:1.4m

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsKABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA removeKUFJE WHITE SHARK - PANTHER removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeKUFJE ONIKUMA K9 removeKABLLO E RRYMES ME 3 PRIZA 1.5 M removeTV MBAJTESE MURI FIKS remove
NameKABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA removeKUFJE WHITE SHARK - PANTHER removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeKUFJE ONIKUMA K9 removeKABLLO E RRYMES ME 3 PRIZA 1.5 M removeTV MBAJTESE MURI FIKS remove
Image
SKU
Rating
Price20 22 22 11 10 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
Out of stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockOut of stockIn StockIn Stock
Add to cart

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionHAMA KABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA 1.4 M

Kufje me mikrofon White Shark GHS-1641 Panther

Kufje me mikrofon White Shark GH-1947 MARGAY

Kufje lojrash Onikuma K9 

me mikrofon dhe kufje lojërash anuluese të zhurmës me mikrofon dhe tingull rrethues, dritë LED RGB
HAMA KABLLO E RRYMES ME 3 PRIZA 1.5 MTV MBAJTESE MURI FIKS LED:LCD:PDP 26"-63"
Content
Weight8
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Peshë 8 g/kg
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare