SPEAKER – KOLAV 2602C

Out of stock
55 
Out of stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Materiali plastik; 

Përmban: Altoparlant portativ

Modeli: YT-26ZAC2602

Marka: Kolav

Radio AM/FM; bluetooth; Mikrofoni dhe hyrja; Drita; Vufer DYFISHT 16 cm; Fuqia 25w RMS; Përmasat 48×20 cm;

Karakteristika të përgjithshme 2 x 6,5"

Hyrja USB e altoparlantit

Hyrja TF (MicroSD) Hyrja AUX (foleja 3.5 mm) Hyrja MIC (foleja 6.35 mm)

Radioja FM

Efektet e dritës LED me ritëm muzikor në 3 mënyra, të zgjidhshme me butonin: pulsues, gjysmërreth, gjysmërreth rrotullues

Ekran rrethor LED Butoni i volumit Funksionet e butonit në riprodhimin audio: PLAY/PAUSE, PREV, NEXT Funksionet e butonit në modalitetin e radios: SCAN, CH+, CH-

Funksioni i regjistrimit në pajisjen ruajtëse (MicroSD, USB)

Butoni i ndërrimit të modalitetit: AUX, USB, TF ,

Bluetooth, Radio  Fuqia dalëse (RMS): 2x 10W

Përgjigja e frekuencës: 100Hz-20KHz Impedanca: 4 ohm S/N: ≥ 70dB 2000mAh bateri litium .6 Përmbajtja e paketës 5"xEfektet e baterisë 20W LED Bluetooth/SD/USB/Radio KOLAV-2602 Telekomanda infra të kuqe fole kabllore AUX 3.5mm-jack 3.5mm Karikues 9VDC 1.5A Udhëzime në anglisht

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPEAKER – KOLAV 2602C”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsSPEAKER - KOLAV 2602C removeSPEAKER GEDI 891 removeSPEAKER -ZQS8107S removeSPEAKER TG-187 removeSPEAKER RX-8136 removeSISTEM KIMISO QS-A8 remove
NameSPEAKER - KOLAV 2602C removeSPEAKER GEDI 891 removeSPEAKER -ZQS8107S removeSPEAKER TG-187 removeSPEAKER RX-8136 removeSISTEM KIMISO QS-A8 remove
Image
SKU
Rating
Price55  30 30 25 38  140 
Stock
Out of stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityOut of stockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionMateriali plastik;  Përmban: Altoparlant portativ Modeli: YT-26ZAC2602 Marka: Kolav Radio AM/FM; bluetooth; Mikrofoni dhe hyrja; Drita; Vufer DYFISHT 16 cm; Fuqia 25w RMS; Përmasat 48x20 cm;

Altoparlant portativ GEDI- 891 - 8 inç

SPEAKER -ZQS8107S
Altoparlant i jashtëm Tg 187 Super Powder me cilësi të lartë Altoparlant portativ me pëlhurë të dyfishtë 30 vat
SPEAKER RX-8136 - 8"
Kimiso QS-A8 është një sistem i bukur mikro amplifikues me një pamje klasike por të përjetshme dhe tingull të ngrohtë. Pavarësisht nga madhësia e tij, kompleti prodhon një tingull të bukur të ngrohtë dhe, përveç sintonizuesit të integruar FM dhe hyrjes së linjës, është i pajisur me funksionet më të fundit si Bluetooth dhe USB. Tingulli fantastik i ofruar nga ky model është për shkak të altoparlantëve të përsosur. Përforcues + 2 altoparlantë druri + mikrofon karaoke + telekomandë
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare