AUTOPARLANT ERA EAR 5.1

In Stock
85 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

5.1. Altoparlantë për televizor, laptop ose telefon.USB.80 WAT

Numri i kanaleve akustike  - 5.1
Ndërfaqet - me valë   Bluetooth
Formatet  - MKV/MP4, MP3/WMA, MP3
Fuqia totale e zërit  - 80 W
Lidhës dhe ndërfaqe - USB
Fuqia e nënvuferit - 30 W
Kompleti i furnizimit  - Subwoofer, 3 Stellites, telekomandë
Dimensionet -  Satelitët: 40x12x11 cm, Subwoofer: 40x38x24 cm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AUTOPARLANT ERA EAR 5.1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsAUTOPARLANT ERA EAR 5.1 removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeSISTEM KIMISO QS-A8 removeSONICNY. Model Number: SY 1102BL removeSONICNY. Model Number: SY 1103BL remove
NameAUTOPARLANT ERA EAR 5.1 removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeSISTEM KIMISO QS-A8 removeSONICNY. Model Number: SY 1102BL removeSONICNY. Model Number: SY 1103BL remove
Image
SKU
Rating
Price85 14 12  140 139 139 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description

5.1. Altoparlantë për televizor, laptop ose telefon.USB.80 WAT

KISONLI SPEAKER MULTIMEDIA 2.0 t-010HOTMAI HT-414  SPEAKER MULTIMEDIA 2.0Kimiso QS-A8 është një sistem i bukur mikro amplifikues me një pamje klasike por të përjetshme dhe tingull të ngrohtë. Pavarësisht nga madhësia e tij, kompleti prodhon një tingull të bukur të ngrohtë dhe, përveç sintonizuesit të integruar FM dhe hyrjes së linjës, është i pajisur me funksionet më të fundit si Bluetooth dhe USB. Tingulli fantastik i ofruar nga ky model është për shkak të altoparlantëve të përsosur. Përforcues + 2 altoparlantë druri + mikrofon karaoke + telekomandë
FURNIZIMI I ENERGJISË: AC 110-240/50Hz
DALJA E ENERGJISË: 2 x 35 W
NJËSIA E ALTOLOTAVE: Woofer 2x10"
MATERIALI: KABNET DRURI
MIKROFON: 1 x MIKROFON PA TEL
DC: PO
FUNKSIONI: BT/USB/SD/FM/Hyrja e mikrofonit/AUX/Ekrani LED/Drita e diskove RGB/Telekomanda
FURNIZIMI I ENERGJISË: AC 110-240/50Hz DALJA E ENERGJISË: 2 x 35 W NJËSIA E ALTOLOTAVE: Woofer 2x10" MATERIALI: KABNET DRURI MIKROFON: 1 x MIKROFON PA TEL DC: PO FUNKSIONI: BT/USB/SD/FM/Hyrja e mikrofonit/AUX/Ekrani LED/Drita e diskove RGB/Telekomanda
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare