Prerëse flokësh profesionale VGR V-947

In Stock
25  20 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
Prerëse flokësh profesionale VGR V-947 me kabllo dhe pa tela  (Gold)
 • Tehe precize dhe të mprehta - Prerëse flokësh për meshkuj me tehe vetë-mprehëse prej çeliku të pandryshkshëm në shtrirjen e duhur për një prerje/prerje të qetë, prerje flokësh të thatë dhe të lagur, të gjatë dhe të trashë, as të rrëmbyer dhe as të tërhequr
 • Bateria e fuqisë litium – Prerësja e fuqishme e flokëve vjen me një bateri të ringarkueshme 2000 mAh Li-ion, që funksionon pa tel deri në 500 minuta pas një karikimi të plotë 4-orësh
 • Pa tela/Me kabllo – Nëse përdorni prerësin për meshkuj me tela, ai ruhet gjatë gjithë ditës. Me një kabllo elektrike për karikim të shpejtë, prerësja profesionale e flokëve është e mirë për prerjen e flokëve në shtëpi ose berber
 • Gjatësi të shumëfishta të prerjes – Prerësja e flokëve vjen me 3 krehje ngjitëse (1,5mm/3mm/4,5mm). Përdoruesit mund të ndryshojnë krehje të ndryshme sipas nevojave personale. Ju gjithashtu mund të përdorni kompletin e kujdesit pa krehër për një zbukurim të ngushtë. Gama e prerjes: 0,5 mm deri në 4,5 mm
 • Prerëse flokësh me shumë qëllime – Prerësja e përsosur do t'ju ndihmojë të stiloni flokët, mjekrën dhe flokët e trupit në çdo pamje të dëshiruar. Kjo makinë prerëse flokësh është një stil i shkëlqyeshëm për burrat për një përvojë të rregullimit pa probleme në shtëpi ose në lëvizje.
 • Ekrani LED - Ekrani LED tregon fuqinë e baterisë në përqindje, treguesin e vajit dhe përqindjen e karikimit
 • Paketa e shitjes – 1 makinë prerëse, 1 kabllo USB karikimi tip-C, 3 krehër udhëzues (1,5/3/4,5 mm), 1 kapak mbrojtës, 1 furçë pastrimi, 1 vaj lubrifikues, 1 manual përdorimi

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerëse flokësh profesionale VGR V-947”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsPrerëse flokësh profesionale VGR V-947 removeTV MBAJTES MURI LEVIZES removeKAMER POQ 360 Grade removeKARIKUES PER TELEFON BEVIUS removeKABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA removeKARIKUES MAKINE PER IPHONE remove
NamePrerëse flokësh profesionale VGR V-947 removeTV MBAJTES MURI LEVIZES removeKAMER POQ 360 Grade removeKARIKUES PER TELEFON BEVIUS removeKABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA removeKARIKUES MAKINE PER IPHONE remove
Image
SKU
Rating
Price 20  30 25  15 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
Prerëse flokësh profesionale VGR V-947 me kabllo dhe pa tela  (Gold)
TV MBAJTES MURI LEVIZES  LED-LCD  32" - 70"
Kamera me llambë LED 360 gradë Kamera vëzhgimi me valë 720P Kamera IP e sigurisë së shtëpisë PTZ Llambë rrotulluese JXLCAM APP
KARIKUES PER TELEFONI BEVIUS : IPHONE/TYPE C/MICROHAMA KABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA 3MKARIKUES MAKINE PER IPHONE PD 18W
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare