KUFJE WHITE SHARK – MARGAY

In Stock
22 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

Kufje me mikrofon White Shark GH-1947 MARGAY

White Shark sjell kufje me zë të përsosur dhe kumbues. Kufjet janë të projektuara për lojëra kompjuterike. Ato kanë jastëkë për veshë që do të sigurojnë rehati maksimale për veshët tuaj dhe nuk do të shkaktojë dhimbjen e tyre, pa marrë parasysh kohën e gjatë që ju luani. Sigurisht, posedojnë mikrofon për komunikimet në lojë. Kufjet janë të dizajnuara për lojtarë që duan përvoja unike. Megjithatë, ata mund të përdoren edhe për dëgjim të muzikës apo shikim të filmave. Ata garantojnë një eksperiencë unike që është pjesë e çdo lojë, muzikë apo filmi. Kanë frekuencë prej 20 – 20 000 Hz dhe rezistencë prej 32 ohm. Gjatësia e kabllos është 2m

Specifikat

Ndjeshmëria e mikrofonit: -32 dB ± 3dB
Impedanca mikrofonit: 2200 Ohm
Ndjeshmëri: 62 dB ± 3dB
Frekuenca: 20 Hz – 20kHz
Impedanc: 32Ohm
Diametri i dëgjueses: 50mm
Adapteri: 2x3.5mm, USB 2.0
Gjatësia e kabllos: 2.2m
Dritë:Shumëngjyrësh

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KUFJE WHITE SHARK – MARGAY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeMBAJTES MURI LEVIZES removeKAMER E SIGURIS WIFI + 32 gb micro sd falas removeTV MBAJTESE MURI FIKS removeKABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE removeKARIKUES MAKINE PER IPHONE remove
NameKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeMBAJTES MURI LEVIZES removeKAMER E SIGURIS WIFI + 32 gb micro sd falas removeTV MBAJTESE MURI FIKS removeKABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTE removeKARIKUES MAKINE PER IPHONE remove
Image
SKU
Rating
Price22  25  30 10 15 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description

Kufje me mikrofon White Shark GH-1947 MARGAY

StarSat SR-033-1B TV, LCD, LED, Montim në mur me plazma 30″-60″ deri në 50 kgKamera e sigurisë WiFi WiFi në natyrë Sistem i sigurisë në shtëpi Kamera 300° Pamje e zbulimit të lëvizjes Ndjekja automatike në dy drejtime Talk HD 1080P Veçori të shikimit të natës me ngjyra të plotaTV MBAJTESE MURI FIKS LED:LCD:PDP 26"-63"LDNIO SE-4432 KABELL E RRYMES 4 PRIZA+ 4USB PORTEKARIKUES MAKINE PER IPHONE PD 18W
Content
Weight8
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Peshë 8 g/kg
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare