KUFJE WHITE SHARK – PANTHER

In Stock
20 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

Kufje me mikrofon White Shark GHS-1641 Panther

Sjellë kufje me zë të përsosur dhe kumbues. Kufjet janë të projektuara për lojëra kompjuterike. Ato kanë jastëkë për veshë që do të sigurojnë rehati maksimale për veshët tuaj dhe nuk do të shkaktojë dhimbjen e tyre, pa marrë parasysh kohën e gjatë që ju luani. Sigurisht, posedojnë mikrofon për komunikimet në lojë. Kufjet janë të dizajnuara për lojtarë që duan përvoja unike. Megjithatë, ata mund të përdoren edhe për dëgjim të muzikës apo shikim të filmave. Ata garantojnë një eksperiencë unike që është pjesë e çdo lojë, muzikë apo filmi. Kanë frekuencë prej 20 – 20 000 Hz dhe rezistencë prej 32 ohm. Gjatësia e kabllos është 2.2m.

Specifikat

Ndjeshmëria e mikrofonit: -62 dB ± rezistencë 3DB
Impedanca mikrofonit: 2200 Ohm
Ndjeshmëri: 105 dB ± 3dB
Frekuenca: 20 Hz – 20kHz
Impedanc: 32Ohm
Diametri i dëgjueses: 50mm
Adapteri: 3.5mm
Gjatësia e kabllos: 2.2m
Ngjyra:Zezë/Kuqe

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KUFJE WHITE SHARK – PANTHER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsKUFJE WHITE SHARK - PANTHER removeKARIKUES MAKINE PER IPHONE removeKABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA removeINVERTO MONO BLOCK 2 LNB removeKUFJE - P47 5.0+EDR removePrerëse flokësh V-102 5 Në 1 remove
NameKUFJE WHITE SHARK - PANTHER removeKARIKUES MAKINE PER IPHONE removeKABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA removeINVERTO MONO BLOCK 2 LNB removeKUFJE - P47 5.0+EDR removePrerëse flokësh V-102 5 Në 1 remove
Image
SKU
Rating
Price20  15  15  22 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description

Kufje me mikrofon White Shark GHS-1641 Panther

KARIKUES MAKINE PER IPHONE PD 18WHAMA KABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA 3MMONO BLOCK INVERTO LNB 3°  Kufje Bluetooth me valë të palosshme origjinale P47 Cilësia më e mirë - 5.0 +EDR
Komplete krehjeje me karikues Vgr për meshkuj V-102 Komplet pa tela për pastrimin e meshkujve 5 në 1 Prerëse flokësh me ekran LED
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare