KARIKUES PER TELEFON BEVIUS

In Stock
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

KARIKUES PER TELEFONI BEVIUS : IPHONE/TYPE C/MICRO

 • Karikues udhëtimi USB 2.1A / 10W
 • Dalje universale USB për të gjitha pajisjet
 • Mundësia për të karikuar iPhone dhe pajisje Android në të njëjtën kohë
 • E njeh telefonin tuaj dhe e karikon me shpejtësi maksimale (Për pajisjet e përputhshme, bazuar në karikuesit standardë)
 • Rryma e mbrojtur për karikim të sigurt
 • Dizajn i lehtë dhe ergonomik
 • Treguesi i fuqisë LED
 • Gjatësia e kabllit Micro USB 120 cm
 • Fuqia hyrëse: 100-240 Volt AC
 • Fuqia e daljes: 2.1A-10W

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KARIKUES PER TELEFON BEVIUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsKARIKUES PER TELEFON BEVIUS removeKAMER POQ 360 Grade removeKUFJE WHITE SHARK - PANTHER removePrerëse flokësh profesionale VGR V-085 removeINVERTO MONO BLOCK 2 LNB removeMBAJTES MURI LEVIZES remove
NameKARIKUES PER TELEFON BEVIUS removeKAMER POQ 360 Grade removeKUFJE WHITE SHARK - PANTHER removePrerëse flokësh profesionale VGR V-085 removeINVERTO MONO BLOCK 2 LNB removeMBAJTES MURI LEVIZES remove
Image
SKU
Rating
Price 25 20 15  15  25 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionKARIKUES PER TELEFONI BEVIUS : IPHONE/TYPE C/MICRO
Kamera me llambë LED 360 gradë Kamera vëzhgimi me valë 720P Kamera IP e sigurisë së shtëpisë PTZ Llambë rrotulluese JXLCAM APP

Kufje me mikrofon White Shark GHS-1641 Panther

Prerëse flokësh profesionale VGR V-085 - Gold
MONO BLOCK INVERTO LNB 3°  StarSat SR-033-1B TV, LCD, LED, Montim në mur me plazma 30″-60″ deri në 50 kg
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare