AUTOPARLANTE ERA EAR 3.1

In Stock
55 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
3.1. Altoparlantë për televizor, laptop ose telefon. USB. 60 W
Numri i kanaleve akustike  - 3.1
Ndërfaqet - me valë   Bluetooth
Formatet  - MKV/MP4, MP3/WMA, MP3
Fuqia totale e zërit  - 60 W
Lidhës dhe ndërfaqe - USB
Fuqia e nënvuferit - 30 W
Kompleti i furnizimit  - Subwoofer, 3 Stellites, telekomandë
Dimensionet -  Satelitët: 40x12x11 cm, Subwoofer: 40x38x24 cm.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AUTOPARLANTE ERA EAR 3.1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsAUTOPARLANTE ERA EAR 3.1 removeSPEAKER KOLAV F1213 removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeSHILE- BOX ZERIMI AKTIV removeSPEAKER RX-8136 removeSPEAKER ZQS-8122 remove
NameAUTOPARLANTE ERA EAR 3.1 removeSPEAKER KOLAV F1213 removeSPEAKER MULTIMEDIA 2.0 removeSHILE- BOX ZERIMI AKTIV removeSPEAKER RX-8136 removeSPEAKER ZQS-8122 remove
Image
SKU
Rating
Price55 65 14 195 38 35 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
Out of stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockOut of stockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
3.1. Altoparlantë për televizor, laptop ose telefon. USB. 60 W
Altoparlant portativ i rikarkueshëm KOLAV- F1213 - 12"
KISONLI SPEAKER MULTIMEDIA 2.0 t-010SHILE- BOX ZERIMI AKTIV PROFESIONAL
SPEAKER RX-8136 - 8"

ZQS8122 Altoparlant  portativ 8 inç

Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare