SPEAKER ZQS-8125

In Stock
38 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

SPEAKER ZQS-8125

Gama e transmetimit pa tela
10 milion
Raporti i zhurmës së audios
≥90db
Kapaciteti i baterisë
1200 mAh
Tensioni
3.7 V
Koha normale e luajtjes me volum
5-6 orë
Specifikimi i bririt
OD 52mm x2pc
Fuqia e altoparlantit
4 Ω / 10 W
Përgjigja e frekuencës
120hz-20khz
Tensioni i karikimit
5V / 500MA

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPEAKER ZQS-8125”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsSPEAKER ZQS-8125 removeSPEAKER - KOLAV 2602C removeSISTEM KIMISO QS-A8 removeRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT removeSONICNY. Model Number: SY 1103BL removeAILIANG - UF-1022A-DT remove
NameSPEAKER ZQS-8125 removeSPEAKER - KOLAV 2602C removeSISTEM KIMISO QS-A8 removeRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BT removeSONICNY. Model Number: SY 1103BL removeAILIANG - UF-1022A-DT remove
Image
SKU
Rating
Price38 55  140 20 139 285 
Stock
In Stock
Out of stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockOut of stockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionSPEAKER ZQS-8125Materiali plastik;  Përmban: Altoparlant portativ Modeli: YT-26ZAC2602 Marka: Kolav Radio AM/FM; bluetooth; Mikrofoni dhe hyrja; Drita; Vufer DYFISHT 16 cm; Fuqia 25w RMS; Përmasat 48x20 cm;Kimiso QS-A8 është një sistem i bukur mikro amplifikues me një pamje klasike por të përjetshme dhe tingull të ngrohtë. Pavarësisht nga madhësia e tij, kompleti prodhon një tingull të bukur të ngrohtë dhe, përveç sintonizuesit të integruar FM dhe hyrjes së linjës, është i pajisur me funksionet më të fundit si Bluetooth dhe USB. Tingulli fantastik i ofruar nga ky model është për shkak të altoparlantëve të përsosur. Përforcues + 2 altoparlantë druri + mikrofon karaoke + telekomandëRETRO RADIO AM/FM/SW-USB-BLUETOOTH/TF CARTELFURNIZIMI I ENERGJISË: AC 110-240/50Hz DALJA E ENERGJISË: 2 x 35 W NJËSIA E ALTOLOTAVE: Woofer 2x10" MATERIALI: KABNET DRURI MIKROFON: 1 x MIKROFON PA TEL DC: PO FUNKSIONI: BT/USB/SD/FM/Hyrja e mikrofonit/AUX/Ekrani LED/Drita e diskove RGB/Telekomanda
 • Marka: AILIANG
 • Modeli: UF-1022A-DT
 • Lloji: i palëvizshëm
 • Ndërfaqja: USB, lexues MicroSD, SD CARD, 3.5 mm (mini Jack), AUX, Bluetooth
 • Lloji i sistemit: Set i sistemit akustik
 • Fuqia totale e vlerësuar: 2 x 100 W
 • Marrës FM
 • me ndriçim LED
 • telekomandë
 • Të ushqyerit: nga rrjeti
 • Tensioni i furnizimit (volt): 220
 • Frekuenca (Hz): 50
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare