KAMER E SIGURIS WIFI + 32 gb micro sd falas

In Stock
35  30 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

Kamera e sigurisë WiFi WiFi në natyrë Sistem i sigurisë në shtëpi Kamera 300° Pamje e zbulimit të lëvizjes Ndjekja automatike në dy drejtime Talk HD 1080P Veçori të shikimit të natës me ngjyra të plota

[300 gradë mbulimi] - Kontrollo nga distanca duke përdorur aplikacionin Home në mënyrë që të mund të monitorosh shpejt të gjithë shtëpinë. Panorama ka një diapazon rrotullimi 300° majtas/djathtas dhe animi ka një gamë vertikale 90° lart/poshtë Rregulloni drejtimin e kësaj kamere të jashtme që dëshironi në aplikacion sipas dëshirës. Mikrofoni dhe altoparlanti i integruar për reduktimin e zhurmës që mbrojnë fëmijën tuaj të moshuar dhe të dashuruar gjatë gjithë ditës.
[Color Night Vision] - Drita infra të kuqe e integruar dhe drita e bardhë me burim të dyfishtë ofrojnë vizion nate me ngjyra të vërteta për natën tuaj. kamera sigurie me vizion nate me ngjyra nuk i mungon çdo detaj. [Smart Motion Recording] - Zbuloni automatikisht shenjën dhe regjistroni lëvizjen në kohë reale. Kamera inteligjente e sigurisë me zbulimin automatik të lëvizjes me ri-njohje të inteligjencës artificiale për t'ju ndihmuar të ruani shtëpinë tuaj.
[Karakteristika të Shumëfishta] - Dëgjoni dhe bisedoni me këdo që kujdeset për YO-U ndërsa nuk jeni në shtëpi. Duke luajtur përsëri historinë, ne gjithmonë mund të shohim se çfarë ndodhi në shtëpi.
[Audio i papërshkueshëm nga uji dhe me dy drejtime] - Kjo kamerë sigurie e jashtme është e papërshkueshme nga uji. Mund të sigurojë imazhe dhe video të qarta edhe në mot të keq.
Parametrat e produktit:
Ruajtja e MicroSD: (Max 128G) Mbështet regjistrimin e alarmit, regjistrimin e gjithë ditës
Rrjeti pa tela:WIFI (IEEE 802.11b/g/n) 2.4GHz 150Mbps
Vizitor në internet: Mbështetje 5 vizitorë online në mënyrë të njëkohshme
Sensori:1/2.7" Sensori CMOS
Rezolucioni:2304X1296(1080p

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KAMER E SIGURIS WIFI + 32 gb micro sd falas”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsKAMER E SIGURIS WIFI + 32 gb micro sd falas removeTRANSMETUES FM PER MAKINA removeTV MBAJTES MURI removeTV MBAJTESE MURI FIKS removeINVERTO MONO BLOCK 2 LNB removePrerëse flokësh V-082 remove
NameKAMER E SIGURIS WIFI + 32 gb micro sd falas removeTRANSMETUES FM PER MAKINA removeTV MBAJTES MURI removeTV MBAJTESE MURI FIKS removeINVERTO MONO BLOCK 2 LNB removePrerëse flokësh V-082 remove
Image
SKU
Rating
Price 30 15 10  15  17 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionKamera e sigurisë WiFi WiFi në natyrë Sistem i sigurisë në shtëpi Kamera 300° Pamje e zbulimit të lëvizjes Ndjekja automatike në dy drejtime Talk HD 1080P Veçori të shikimit të natës me ngjyra të plotaTRANSMETUES FM PER MAKINA-MP3/USB/TF/BLOETOOTHTV MBAJTES MURI LED-LCD-PDP -32" -  85"TV MBAJTESE MURI FIKS LED:LCD:PDP 26"-63"MONO BLOCK INVERTO LNB 3°  
Prerëse profesionale, gërshërë flokësh elektrike pa kabëll  V-082
Content
Weight8
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Peshë 8 g/kg
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare