TRANSMETUES FM PER MAKINA

In Stock
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

TRANSMETUES FM PER MAKINA-MP3/USB/TF/BLOETOOTH

Lloji : PORTABLE Vendosja : Çakmak Formati i audios : MP3, WMA, FLAC Lidhja : USB, kartë TF Funksioni : KARKUESI MAKINE, Hands-free, Drita shumëngjyrëshe, Memorie Fike Kombinimi :Porta USB

Bluetooth V5. 0 & Transmetim i qëndrueshëm

Telefonata dhe navigim zanor pa duar

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TRANSMETUES FM PER MAKINA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsTRANSMETUES FM PER MAKINA removeINVERTO MONO BLOCK 2 LNB removeKABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeKABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA removeKAMER E SIGURIS POQ remove
NameTRANSMETUES FM PER MAKINA removeINVERTO MONO BLOCK 2 LNB removeKABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA removeKUFJE WHITE SHARK - MARGAY removeKABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA removeKAMER E SIGURIS POQ remove
Image
SKU
Rating
Price 15 15 22  15 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

DescriptionTRANSMETUES FM PER MAKINA-MP3/USB/TF/BLOETOOTHMONO BLOCK INVERTO LNB 3°  HAMA KABLLO E RRYMES ME 6 PRIZA 3M

Kufje me mikrofon White Shark GH-1947 MARGAY

HAMA KABLLO E RRYMES ME 7 PRIZA 1.4 MKamera V380 me llambë të dyfishtë WiFi  2.4G 2 Mp
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare