RECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO

In Stock
50  35 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare

RECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO DVB-S/DBV-S2/DVB-T2

DVB-S/DBV-S2/DVB-T2 SATELITËT E PËRBATITSHËM (MPEG-II/MPEG-IV/H.264) SCPC
& MCPC TË MARRESHME NGA SATELITËT KU DHE C BAND
UNIVERSAL, SINGLE, SIGNE S&C BRENDA TË GJERËSITË
BANDEBAND: 1/2, 3/4, 4/5, 5/6,7/8 DHE 9/10
DISEQC 1.0/1.1/1.2/1.3(USALS)
UNICABLE SUPPORTED
MULTI SATELITE SEARCH, NETWORK SEARCH, NETWORK SEARCH,
MANUAL
SEARCHLEASPECHVAAL RAPORTI (4:3,16:9) ME VEKTORIN E PAN & SKANI OSE OPTION KUTI I SHKRONJËS
REZOLUCIONI I DALJES:480P60HZ
480I60HZ,576P50HZ & 576I50HZ,720P50HZ & 5,8P50HZ & 506HZ &60 HZ OSD: NGJYRA E VËRTETË
PLOTË (32 BITS)
720X576/1280X720 RUAJTJA E KUJTESISË (I KOFIGJUAR)
: MË SHUMË SE 100 SATELITË, 1000 TRANSPONDËRA DHE 6000 KANALE
32 DHE MË TË TJERË MENUA SHUMË GJUHËSORE TË MBËSHTETUR TË MBËSHTETUR
MENUA SHUMË GJUHËSORE TË MBËSHTETUR LOCK
E PROGRAMIT
DHE BYÇJA PRINDËR TË MBËSHTETUR GRUPIN E PREFERUAR SHTO, FSHI SH, GJERMANE ETJ) SUPPORT
MULTI DALJE AUDIO
SHUMË Gjuhëshe AUDIO
SHUMË Gjuhëshe DVB
TANI/ TJETËR DITOR, UDHËZUES PËR PROGRAMIN ELEKTRONIK JAvor (EPG)

DALJE TELETEKSTI
MULTI EPG

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsRECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO removePjatë Satelitore Inverto stcf90 removeRECIVER SATELITOR ZAPPER removeINVERTO MONO BLOCK 2 SAT 4 DALJE removeINVERTO MONO BLOCK 3 LNB removeSINGLE LNB INVERTO remove
NameRECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO removePjatë Satelitore Inverto stcf90 removeRECIVER SATELITOR ZAPPER removeINVERTO MONO BLOCK 2 SAT 4 DALJE removeINVERTO MONO BLOCK 3 LNB removeSINGLE LNB INVERTO remove
Image
SKU
Rating
Price 35 25 45  32  20 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionRECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO DVB-S/DBV-S2/DVB-T2Pjatë Satelitore Inverto stcf90- 90 cm (35.4")  RECIVER SATELITOR ZAPPER DIGITALBLNB Monoblock Quad Inverto Black Mono 3 ° për 4 pjesëmarrësINVERTO monobllok i vetëm 3 shkallë LNB - IDLB-SIN M62 MN 003-8PP    SINGLE LNB INVERTO BLACK ULTRA
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare