Pjatë Satelitore Inverto stcf90

In Stock
25 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare

Pjatë Satelitore Inverto stcf90- 90 cm (35.4″)

 

Marka Inverto
Prodhuesi Belgjik
Model 3802
Madhësia e qafës 97 x 87 x 5 cm; 6.2 kg
Numri i modelit të artikullit 3802
Numri i artikullit ‎5453002610664
A përfshihen qelizat/bateritë? Jo
Pesha e artikullit 6.2 kg
 • Instalim i shpejtë dhe i lehtë
 • Cilësi e qëndrueshme - Përbërës të rëndë dhe ndërtim të fortë
 • Sipërfaqe me cilësi të lartë me mbrojtje kundër korrozionit
 • Pritje optimale përforcim me cilësi të lartë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pjatë Satelitore Inverto stcf90”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsPjatë Satelitore Inverto stcf90 removeRECIVER SATELITOR TRUMAN MICRO HD removeRECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO removeINVERTO UNIVERSAL LNB 4 DALJE removeRECIVER SATELITOR ZAPPER removeANDROID SMART BOX TX9 PRO - 6K remove
NamePjatë Satelitore Inverto stcf90 removeRECIVER SATELITOR TRUMAN MICRO HD removeRECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO removeINVERTO UNIVERSAL LNB 4 DALJE removeRECIVER SATELITOR ZAPPER removeANDROID SMART BOX TX9 PRO - 6K remove
Image
SKU
Rating
Price25  35  35  28 45  40 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionPjatë Satelitore Inverto stcf90- 90 cm (35.4")  Truman TM-Micro HD Receiver SatelitorRECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO DVB-S/DBV-S2/DVB-T2
Inverto LNB Universal Quad
   
RECIVER SATELITOR ZAPPER DIGITALB
TV SMART BOX 6K ANDROID 12 ADAPTER WIFI TV 4/32 GB
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare