INVERTO MONO BLOCK 3 LNB

In Stock
25  20 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare

INVERTO monobllok i vetëm 3 shkallë LNB – IDLB-SIN M62 MN 003-8PP

 

 

Ky LNB me furnizim të trefishtë është një LNBF monobllok për marrjen e sinjaleve të brezit KU në pozicionet orbitale 13°, 16° dhe 19,2° në Lindje në vendet e Europës Qendrore. Është menduar për instalim në antenat e disponueshme komerciale me specifikimet e mëposhtme:

INVERTO monobllok i vetëm 3 shkallë LNB - IDLB-SIN M62 MN 003-8PP
monobllok trefishtë i vetëm 3 shkallë LNB, shifra e zhurmës 0,2 dB
Për marrjen e njëkohshme të 3 satelitëve (13°, 16° dhe 19,2°) për një pjesëmarrës
Është një unazë reduktuese. për 60 dhe për 40 marrje ushqimi.
I përshtatshëm vetëm për pasqyra 80/85!
Ky LNB me furnizim të trefishtë është një LNBF monobllok për marrjen e sinjaleve të brezit KU në pozicionet orbitale 13°, 16° dhe 19,2° në Lindje në vendet e Europës Qendrore. Është menduar për instalim në antenat e disponueshme komerciale me specifikimet e mëposhtme:
• Antenë me zhvendosje parabolike 85 cm
• Mbajtëse ushqyese 40 mm me profil ~ 7 mm (LNB furnizohet me një unazë përshtatës 40 mm)
• F/D = 0,6
Brezi i frekuencës së pranueshme është 10,7 GHz deri në 12,75 GHz, i ndarë në brezin e ulët (10,70 deri në 11,70 GHz) dhe brezin e lartë (11,70 deri në 12,75 GHz). Mund të merren frekuenca të polarizimit horizontal dhe vertikal. LNB ka një dalje IF të ndërrueshme (version i vetëm). Furnizohet gjithashtu energjia dhe sinjalet e kontrollit merren nëpërmjet daljes. Dalja është e tipit F.
Komanda DiSEqC 1.0 lejon që prodhimi të kalojë në një frekuencë specifike dhe pozicion orbital. "ODU A" korrespondon me 16° Lindje, "ODU B" me 13° Lindje, "ODU C" me 19.2° Lindje. Nëse nuk merret asnjë komandë DiSEqC, pozicioni orbital 16° Lindje zgjidhet automatikisht (kjo do të thotë DiSEqC A).
LNB ka tre furnizime, secila e lidhur me një pozicion orbital. Ky dizajn lejon instalim të lehtë në montimet e furnizimit të antenës satelitore. Furnizimet janë etiketuar gjithashtu 13°E, 16°E dhe 19,2°E.
Pozicionet DiSEqC (A/B/C) dhe pozicionet orbitale (16° Lindje/ 13° Lindje/ 19,2° Lindje) shënohen në kutinë LNB. LNB vjen me një unazë përshtatëse plastike 40 mm.
Të dhënat teknike                                 
- shifra e zhurmës 0.2 dB
- furnizimi 23 mm
- duke përfshirë unazën reduktuese
- 1 dalje
- kalimi përmes DiSEqC 1.0

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “INVERTO MONO BLOCK 3 LNB”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsINVERTO MONO BLOCK 3 LNB removeSINGLE LNB INVERTO removePjatë Satelitore Inverto stcf90 removeINVERTO UNIVERSAL LNB 4 DALJE removeANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 removeINVERTO MONO BLOCK 2 SAT 4 DALJE remove
NameINVERTO MONO BLOCK 3 LNB removeSINGLE LNB INVERTO removePjatë Satelitore Inverto stcf90 removeINVERTO UNIVERSAL LNB 4 DALJE removeANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 removeINVERTO MONO BLOCK 2 SAT 4 DALJE remove
Image
SKU
Rating
Price 20  25  28 38  32 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionINVERTO monobllok i vetëm 3 shkallë LNB - IDLB-SIN M62 MN 003-8PP    SINGLE LNB INVERTO BLACK ULTRAPjatë Satelitore Inverto stcf90- 90 cm (35.4")  
Inverto LNB Universal Quad
   
ANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 ANDROID12 - 2G/16GLNB Monoblock Quad Inverto Black Mono 3 ° për 4 pjesëmarrës
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare