RECIVER SATELITOR TRUMAN MICRO HD

In Stock
50  35 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare

Truman TM-Micro HD Receiver Satelitor

 • Madhësi të vogla me aftësi dhe cilësi të lartë
 • Mbështetje e plotë për imazhe me cilësi ultra të lartë
 • Mundësia për të parë dhe regjistruar përmes USB
 • Regjistrimi i një kanali dhe shikimi i një kanali tjetër në të njëjtën kohë
 • Ndani imazhin deri në 16 kanale
 • Kërkim automatik për frekuencat dhe satelitët
 • Menu shumëgjuhëshe duke përfshirë arabisht
 • Mbrojtje automatike kundër rrymës së ulët
 • Madhësi të vogla me aftësi dhe cilësi të lartë
 • Mbështetje e plotë për imazhe me cilësi ultra të lartë
 • Mundësia për të parë dhe regjistruar përmes USB
 • Regjistrimi i një kanali dhe shikimi i një kanali tjetër në të njëjtën kohë
 • Ndani imazhin deri në 16 kanale
 • Kërkim automatik për frekuencat dhe satelitët
 • Menu shumëgjuhëshe duke përfshirë arabisht
 • Mbrojtje automatike kundër rrymës së ulët për hyrjen e sinjalit
 • Shikoni udhëzuesin elektronik të qunoot në arabisht
 • E pajisur me një hyrje kabllo Lan për t'u lidhur me internetin
 • E pajisur me një hyrje USB

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RECIVER SATELITOR TRUMAN MICRO HD”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsRECIVER SATELITOR TRUMAN MICRO HD removeANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 removeRECIVER SATELITOR ZAPPER removeRECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO removeANDROID SMART BOX TX9 PRO - 6K removeSINGLE LNB INVERTO remove
NameRECIVER SATELITOR TRUMAN MICRO HD removeANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 removeRECIVER SATELITOR ZAPPER removeRECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO removeANDROID SMART BOX TX9 PRO - 6K removeSINGLE LNB INVERTO remove
Image
SKU
Rating
Price 35 38 45  35  40  10 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionTruman TM-Micro HD Receiver SatelitorANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 ANDROID12 - 2G/16GRECIVER SATELITOR ZAPPER DIGITALBRECIVER STARSAT SR-T 600 COMBO DVB-S/DBV-S2/DVB-T2
TV SMART BOX 6K ANDROID 12 ADAPTER WIFI TV 4/32 GB
Inverto 23mm me Qafë të ngushtë Universale Single LNB  
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare