ANDROID SMART BOX TX9 PRO – 6K

In Stock
45  40 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
TV SMART BOX 6K ANDROID 12 ADAPTER WIFI TV 4/32 GB
 • Më efikas, i qetë, efikas - me ANDROID 12
 • Versioni me 4 GB RAM dhe 32 GB ROM
 • CPU me katër bërthama AIIwinner H616, CPU: 1.5G
 • Karta grafike Mali-G31 MP2
 • Lidhja më e mirë e internetit e disponueshme me WiFi 2.4/5.8 GHz
 • Porta HDMI 2.0 dhe mbështetje e qetë për rezolucionin ULTRA HD 6K
 • Mbështet Youtube dhe aplikacione të tjera në 4K/6K
 • mbështet bisedën me Skype, Picasa, YouTube, Flicker, Facebook, filma në internet etj
 • mbështet miracast, DLNA, Airscreen
 • aftësia për të instaluar aplikacionin jashtë dyqanit Google Play

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ANDROID SMART BOX TX9 PRO – 6K”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsANDROID SMART BOX TX9 PRO - 6K removeINVERTO MONO BLOCK 3 LNB removeANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 removeINVERTO MONO BLOCK 2 SAT 4 DALJE removeRECIVER SATELITOR TRUMAN MICRO HD removeINVERTO UNIVERSAL LNB 4 DALJE remove
NameANDROID SMART BOX TX9 PRO - 6K removeINVERTO MONO BLOCK 3 LNB removeANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 removeINVERTO MONO BLOCK 2 SAT 4 DALJE removeRECIVER SATELITOR TRUMAN MICRO HD removeINVERTO UNIVERSAL LNB 4 DALJE remove
Image
SKU
Rating
Price 40  20 38  32  35  28 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
TV SMART BOX 6K ANDROID 12 ADAPTER WIFI TV 4/32 GB
INVERTO monobllok i vetëm 3 shkallë LNB - IDLB-SIN M62 MN 003-8PP    ANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 ANDROID12 - 2G/16GLNB Monoblock Quad Inverto Black Mono 3 ° për 4 pjesëmarrësTruman TM-Micro HD Receiver Satelitor
Inverto LNB Universal Quad
   
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare