INVERTO MONO BLOCK 2 SAT 4 DALJE

In Stock
45  32 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare

LNB Monoblock Quad Inverto Black Mono 3 ° për 4 pjesëmarrës

"Monobllok i Zi Inverto IDLB-QUDM22-MNOO3 Quad 3° LNB 0.2dB"
2 satelitë me distancë 3 ° nga marrësi. shifër e qëndrueshme e zhurmës 0,2 dB, konsum i ulët i energjisë. Inverto (një nga prodhuesit më të njohur LNB ndonjëherë) ka arritur të krijojë një produkt absolut me performancë të lartë me serinë e re BLACK Mono duke zgjedhur komponentë superiorë dhe duke i përafruar me konceptin e përgjithshëm. Në këtë LNB, jo vetëm që dy vlerat e zakonshme teknike "të shifrës së zhurmës dhe fitimit" janë të shkëlqyera, por të gjitha vlerat e tjera "të rëndësishme" për marrjen optimale, si shkëputja e kryqëzuar ose zhurma fazore, janë gjithashtu të shkëlqyera.
LNB Monoblock Quad Inverto Black Mono 3 ° për 4 pjesëmarrës
2 satelitë me distancë 3 ° Figura e zhurmës 0,2 dB

Karakteristikat kryesore:
Zhurmë me fazë të ulët, pajtueshëm me DVB-S2 (HDTV)
Shifra e zhurmës së ulët (0,2 dB)
Konsumi i ulët i energjisë
Izolimi i polarizimit të kryqëzuar shumë i lartë
Stabilitet me frekuencë shumë të lartë
Specifikimet teknike:
Karakteristikat kryesore:
Zhurmë me fazë të ulët HDTV-DVBS2 në përputhje
Shifra e ulët e zhurmës prej 0,2 dB
Konsumi i ulët i energjisë
Performanca shumë e lartë me pol të kryqëzuar
Stabilitet me frekuencë shumë të lartë

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “INVERTO MONO BLOCK 2 SAT 4 DALJE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsINVERTO MONO BLOCK 2 SAT 4 DALJE removeANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 removePjatë Satelitore Inverto stcf90 removeSINGLE LNB INVERTO removeSINGLE LNB INVERTO removeANDROID SMART BOX TX9 PRO - 6K remove
NameINVERTO MONO BLOCK 2 SAT 4 DALJE removeANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 removePjatë Satelitore Inverto stcf90 removeSINGLE LNB INVERTO removeSINGLE LNB INVERTO removeANDROID SMART BOX TX9 PRO - 6K remove
Image
SKU
Rating
Price 32 38 25  10  40 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionLNB Monoblock Quad Inverto Black Mono 3 ° për 4 pjesëmarrësANDROID SMART BOX H96 MAX -V12 ANDROID12 - 2G/16GPjatë Satelitore Inverto stcf90- 90 cm (35.4")  Inverto 23mm me Qafë të ngushtë Universale Single LNB  SINGLE LNB INVERTO BLACK ULTRA
TV SMART BOX 6K ANDROID 12 ADAPTER WIFI TV 4/32 GB
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare