FURRE BEKO BBIM113N0X

In Stock
299 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
 • * Furrë montuese
  * Teknologji: AeroPerfect™
 • * Multifunksionale * Klasa energjisë: A
 • * Kapaciteti: 72 L
 • * 8 Funksione
 • * Grill, Ventilator, pjekje 3D
 • * Telescopic (raft tërheqës)
 • * Touch Control
 • * Kohëmatës digjital
 • * Përmasat: 59.5×59.4×56.7cm

Furra

Kapaciteti total i brendësisë së furrës (L): 72 L

Funksionet dhe programet e gatimit

Numri i funksioneve: 8

Pesha dhe dimenzionet

Lartësia: 595 mm
Gjerësia: 594 mm
Thellësia: 567 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FURRE BEKO BBIM113N0X”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsFURRE BEKO BBIM113N0X removeMIKROVALE BEKO MGB25333X removeENELARESE BEKO DIN35320 removePLLAKE BEKO HIC644011X removeMIKROVALE BEKO MGB23313B removeFRIGORIFER BEKO BCSA285K3SN remove
NameFURRE BEKO BBIM113N0X removeMIKROVALE BEKO MGB25333X removeENELARESE BEKO DIN35320 removePLLAKE BEKO HIC644011X removeMIKROVALE BEKO MGB23313B removeFRIGORIFER BEKO BCSA285K3SN remove
Image
SKU
Rating
Price299 349 399 249 299 429 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
 • * Furrë montuese
  * Teknologji: AeroPerfect™
 • * Multifunksionale * Klasa energjisë: A
 • * Kapaciteti: 72 L
 • * 8 Funksione
 • * Grill, Ventilator, pjekje 3D
 • * Telescopic (raft tërheqës)
 • * Touch Control
 • * Kohëmatës digjital
 • * Përmasat: 59.5x59.4x56.7cm
 • * Mikrovalë (montuese)
 • * Kapaciteti: 25 L
 • * Fuqia: 900 W
 • * Grill, fuqia 1000 W
 • * 5 nivele të fuqisë
 • * Funksione: 8
 • * Tajmer digjital
 • * Auto-Defrost
 • * Permasat: 59.5x38.8x40cm
 • * Enëlarëse Montuese 60cm
 • * Klasa e energjisë: E (A++)
 • * Kapaciteti: 13 Sete
 • * Nr. Programeve: 5
 • * WaterSafe+™
 • * LED Display
 • * Shpenzimet e energjisë: 262 kWh /vit
 • * Përmasat: 81.8x59.8x55cm
 • * Niveli i zhurmës: 48 dB
 • * Pllakë qeramike (montuese)
 • * 4 sipërfaqe te ngrohjes
 • * Komandim digjital
 • * Indikator i nxehtësis
 • * Child lock
 • * Përmasat: 58x5.5x51cm
 • * Mikrovalë (montuese)
 • * Kapaciteti: 23 L
 • * Fuqia: 900 W
 • * Grill, fuqia 1200 W
 • * 5 nivele të fuqisë
 • * Funksione: 6
 • * Kohëmatës digjital
 • * LED Display
 • * Auto-Defrost
 • * Permasat: 59.5x38.8x40cm
 • * Frigorifer i kombinuar (montues)
 • * Klasa energjisë: A+
 • * Kapaciteti neto: 271 L
 • * Kapaciteti i frigoriferit: 193 L
 • * Kapaciteti i frizit: 78 L
 • * Shpenzimet e energjisë: 281 kWh /vit
 • * Përmasat: 177.8x54x54.5cm
 • * Niveli i zhurmës: 37dB
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare