FURRE BEKO BIE24301B

In Stock
279 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
 • * Furrë montuese
 • * Multifunksionale
 • * Klasa energjisë: A
 • * Kapaciteti: 71 L
 • * 6 Funksione
 • * Grill, Ventilator
 • * Paneli i kontrollit: Mekanik
 • * Kohëmatës digjital
 • * Përmasat: 60x60x57cm

Furra

Kapaciteti total i brendësisë së furrës (L): 71 L

Funksionet dhe programet e gatimit

Numri i funksioneve: 6

Pesha dhe dimenzionet

Lartësia: 600 mm
Gjerësia: 600 mm
Thellësia: 570 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FURRE BEKO BIE24301B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsFURRE BEKO BIE24301B removeFRIGORIFER BEKO BDSA250K3SN removePLLAKE BEKO HIC644011X removeFURRE BEKO BBIM113N0X removeFRIGORIFER FUEGO RFL177BI removePLLAKE BEKO HIC64401 remove
NameFURRE BEKO BIE24301B removeFRIGORIFER BEKO BDSA250K3SN removePLLAKE BEKO HIC644011X removeFURRE BEKO BBIM113N0X removeFRIGORIFER FUEGO RFL177BI removePLLAKE BEKO HIC64401 remove
Image
SKU
Rating
Price279 329 249 299 399 229 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
 • * Furrë montuese
 • * Multifunksionale
 • * Klasa energjisë: A
 • * Kapaciteti: 71 L
 • * 6 Funksione
 • * Grill, Ventilator
 • * Paneli i kontrollit: Mekanik
 • * Kohëmatës digjital
 • * Përmasat: 60x60x57cm
 • * Frigorifer i kombinuar (montues)
 • * Klasa energjisë: F (A+)
 • * Kapaciteti neto: 220 L
 • * Kapaciteti i frigoriferit: 176 L
 • * Kapaciteti i frizit: 44 L
 • * Ndriçim i brendshëm LED
 • * Shpenzimet e energjisë: 232 kWh /vit
 • * Përmasat: 144.8x54x54.5 cm
 • * Niveli i zhurmës: 37 dB
 • * Pllakë qeramike (montuese)
 • * 4 sipërfaqe te ngrohjes
 • * Komandim digjital
 • * Indikator i nxehtësis
 • * Child lock
 • * Përmasat: 58x5.5x51cm
 • * Furrë montuese
  * Teknologji: AeroPerfect™
 • * Multifunksionale * Klasa energjisë: A
 • * Kapaciteti: 72 L
 • * 8 Funksione
 • * Grill, Ventilator, pjekje 3D
 • * Telescopic (raft tërheqës)
 • * Touch Control
 • * Kohëmatës digjital
 • * Përmasat: 59.5x59.4x56.7cm
 • * Frigorifer (montues)
 • * Klasa energjisë: A+
 • * Kapaciteti neto: 300 L
 • * Përmasat: 177.8x54x54.5cm
 • * Niveli i zhurmës: 40dB
 • * Pllakë qeramike (montuese)
 • * 4 sipërfaqe te ngrohjes
 • * 9 nivele të nxehtësisë
 • * Komandim digjital
 • * Indikator i nxehësis
 • * Përmasat: 58x5.5x51cm
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare