MIKROVALE BEKO MGB25333X

In Stock
349 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
 • * Mikrovalë (montuese)
 • * Kapaciteti: 25 L
 • * Fuqia: 900 W
 • * Grill, fuqia 1000 W
 • * 5 nivele të fuqisë
 • * Funksione: 8
 • * Tajmer digjital
 • * Auto-Defrost
 • * Permasat: 59.5×38.8x40cm

Karakteristikat

Kapaciteti i brendshëm: 25 L
Fuqia e mikrovalës (W): 900 W
Numri i niveleve të fuqisë: 5
Fuqia e skarës: 1000 W

Pesha dhe dimenzionet

Lartësia: 595 mm
Gjerësia: 388 mm
Thellësia: 400 mm

Funksionet dhe programet e gatimit

Numri i programeve automatike: 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MIKROVALE BEKO MGB25333X”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsMIKROVALE BEKO MGB25333X removeFRIGORIFER BEKO BDSA250K3SN removeENELARESE BEKO DIN35320 removeFRIGORIFER BEKO BCHA275K3SN removeFRIGORIFER FUEGO RFL177BI removeENELARESE BEKO BDIN38521Q remove
NameMIKROVALE BEKO MGB25333X removeFRIGORIFER BEKO BDSA250K3SN removeENELARESE BEKO DIN35320 removeFRIGORIFER BEKO BCHA275K3SN removeFRIGORIFER FUEGO RFL177BI removeENELARESE BEKO BDIN38521Q remove
Image
SKU
Rating
Price349 329 399 479 399 499 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
 • * Mikrovalë (montuese)
 • * Kapaciteti: 25 L
 • * Fuqia: 900 W
 • * Grill, fuqia 1000 W
 • * 5 nivele të fuqisë
 • * Funksione: 8
 • * Tajmer digjital
 • * Auto-Defrost
 • * Permasat: 59.5x38.8x40cm
 • * Frigorifer i kombinuar (montues)
 • * Klasa energjisë: F (A+)
 • * Kapaciteti neto: 220 L
 • * Kapaciteti i frigoriferit: 176 L
 • * Kapaciteti i frizit: 44 L
 • * Ndriçim i brendshëm LED
 • * Shpenzimet e energjisë: 232 kWh /vit
 • * Përmasat: 144.8x54x54.5 cm
 • * Niveli i zhurmës: 37 dB
 • * Enëlarëse Montuese 60cm
 • * Klasa e energjisë: E (A++)
 • * Kapaciteti: 13 Sete
 • * Nr. Programeve: 5
 • * WaterSafe+™
 • * LED Display
 • * Shpenzimet e energjisë: 262 kWh /vit
 • * Përmasat: 81.8x59.8x55cm
 • * Niveli i zhurmës: 48 dB
 • * Frigorifer i kombinuar (montues)
 • * No Frost (Frizi)
 • * Klasa energjisë: F (A+)
 • * Kapaciteti neto: 262 L
 • * Kapaciteti i frigoriferit: 193 L
 • * Kapaciteti i frizit: 69 L
 • * Ndriçim i brendshëm LED
 • * Shpenzimet e energjisë: 280 kWh /vit
 • * Përmasat: 177.5x54x54.5 cm
 • * Niveli i zhurmës: 38 dB
 • * Frigorifer (montues)
 • * Klasa energjisë: A+
 • * Kapaciteti neto: 300 L
 • * Përmasat: 177.8x54x54.5cm
 • * Niveli i zhurmës: 40dB
 • * Enëlarëse montuse 60cm
 • * Klasa e energjisë: E
 • * Kapaciteti: 15 Sete
 • * Nr. Programeve: 8
 • * Funksioni: Fast+
 • * LED Display
 • * Shpenzimet e energjisë: 270 kWh /vit
 • * Përmasat: 81.8x59.8x55cm
 • * Niveli i zhurmës: 44dBA
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare