MIKROVALE BEKO MGB23313B

In Stock
299 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
 • * Mikrovalë (montuese)
 • * Kapaciteti: 23 L
 • * Fuqia: 900 W
 • * Grill, fuqia 1200 W
 • * 5 nivele të fuqisë
 • * Funksione: 6
 • * Kohëmatës digjital
 • * LED Display
 • * Auto-Defrost
 • * Permasat: 59.5×38.8x40cm

Karakteristikat

Kapaciteti i brendshëm: 23 L
Fuqia e mikrovalës (W): 900 W
Numri i niveleve të fuqisë: 5
Fuqia e skarës: 1200 W

Funksionet dhe programet e gatimit

Numri i programeve automatike: 6

Pesha dhe dimenzionet

Lartësia: 595 mm
Gjerësia: 388 mm
Thellësia: 400 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “MIKROVALE BEKO MGB23313B”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsMIKROVALE BEKO MGB23313B removeFRIGORIFER BEKO BDSA250K3SN removePLLAKE BEKO HIC64401 removeENELARESE BEKO DIN35320 removeFURRE BEKO BBIM113N0X removeFURRE BEKO BIE24301B remove
NameMIKROVALE BEKO MGB23313B removeFRIGORIFER BEKO BDSA250K3SN removePLLAKE BEKO HIC64401 removeENELARESE BEKO DIN35320 removeFURRE BEKO BBIM113N0X removeFURRE BEKO BIE24301B remove
Image
SKU
Rating
Price299 329 229 399 299 279 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
 • * Mikrovalë (montuese)
 • * Kapaciteti: 23 L
 • * Fuqia: 900 W
 • * Grill, fuqia 1200 W
 • * 5 nivele të fuqisë
 • * Funksione: 6
 • * Kohëmatës digjital
 • * LED Display
 • * Auto-Defrost
 • * Permasat: 59.5x38.8x40cm
 • * Frigorifer i kombinuar (montues)
 • * Klasa energjisë: F (A+)
 • * Kapaciteti neto: 220 L
 • * Kapaciteti i frigoriferit: 176 L
 • * Kapaciteti i frizit: 44 L
 • * Ndriçim i brendshëm LED
 • * Shpenzimet e energjisë: 232 kWh /vit
 • * Përmasat: 144.8x54x54.5 cm
 • * Niveli i zhurmës: 37 dB
 • * Pllakë qeramike (montuese)
 • * 4 sipërfaqe te ngrohjes
 • * 9 nivele të nxehtësisë
 • * Komandim digjital
 • * Indikator i nxehësis
 • * Përmasat: 58x5.5x51cm
 • * Enëlarëse Montuese 60cm
 • * Klasa e energjisë: E (A++)
 • * Kapaciteti: 13 Sete
 • * Nr. Programeve: 5
 • * WaterSafe+™
 • * LED Display
 • * Shpenzimet e energjisë: 262 kWh /vit
 • * Përmasat: 81.8x59.8x55cm
 • * Niveli i zhurmës: 48 dB
 • * Furrë montuese
  * Teknologji: AeroPerfect™
 • * Multifunksionale * Klasa energjisë: A
 • * Kapaciteti: 72 L
 • * 8 Funksione
 • * Grill, Ventilator, pjekje 3D
 • * Telescopic (raft tërheqës)
 • * Touch Control
 • * Kohëmatës digjital
 • * Përmasat: 59.5x59.4x56.7cm
 • * Furrë montuese
 • * Multifunksionale
 • * Klasa energjisë: A
 • * Kapaciteti: 71 L
 • * 6 Funksione
 • * Grill, Ventilator
 • * Paneli i kontrollit: Mekanik
 • * Kohëmatës digjital
 • * Përmasat: 60x60x57cm
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare