FURRE BEKO BBIM13300XDN

In Stock
299 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
 • * Furrë montuese
  * Teknologji: AeroPerfect™
 • * Multifunksionale * Klasa energjisë: A
 • * Kapaciteti: 72 L
 • * 8 Funksione
 • * Grill, Ventilator, pjekje 3D
 • * Telescopic (raft tërheqës)
 • * Touch Control
 • * Kohëmatës digjital
 • * Përmasat: 59.5×59.4×56.7cm

Furra

Kapaciteti total i brendësisë së furrës (L): 72 L

Funksionet dhe programet e gatimit

Numri i funksioneve: 8

Pesha dhe dimenzionet

Lartësia: 595 mm
Gjerësia: 594 mm
Thellësia: 567 mm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FURRE BEKO BBIM13300XDN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsFURRE BEKO BBIM13300XDN removeENELARESE BEKO BDIN38521Q removeFRIGORIFER BEKO BLSA210M3SN removeENELARESE BEKO DIN34320 removeFRIGORIFER BEKO BCSA285K3SN removeENELARESE BEKO DIN35320 remove
NameFURRE BEKO BBIM13300XDN removeENELARESE BEKO BDIN38521Q removeFRIGORIFER BEKO BLSA210M3SN removeENELARESE BEKO DIN34320 removeFRIGORIFER BEKO BCSA285K3SN removeENELARESE BEKO DIN35320 remove
Image
SKU
Rating
Price299 499 279 369 429 399 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
 • * Furrë montuese
  * Teknologji: AeroPerfect™
 • * Multifunksionale * Klasa energjisë: A
 • * Kapaciteti: 72 L
 • * 8 Funksione
 • * Grill, Ventilator, pjekje 3D
 • * Telescopic (raft tërheqës)
 • * Touch Control
 • * Kohëmatës digjital
 • * Përmasat: 59.5x59.4x56.7cm
 • * Enëlarëse montuse 60cm
 • * Klasa e energjisë: E
 • * Kapaciteti: 15 Sete
 • * Nr. Programeve: 8
 • * Funksioni: Fast+
 • * LED Display
 • * Shpenzimet e energjisë: 270 kWh /vit
 • * Përmasat: 81.8x59.8x55cm
 • * Niveli i zhurmës: 44dBA
 • * Frigorifer (montues)
 • * Klasa energjisë: A+
 • * Kapaciteti neto: 198 L
 • * Përmasat: 121.6x54x54cm
 • * Niveli i zhurmës: 39dB
 • * Enëlarëse montuese 60cm
 • * Kapaciteti: 13 Sete
 • * Nr. Programeve: 4
 • * WaterSafe ™
 • * LED Display
 • * Shpenzimet e energjisë: 262 kWh /vit
 • * Përmasat: 81.8x59.8x55cm
 • * Niveli i zhurmës: 49dB
 • * Frigorifer i kombinuar (montues)
 • * Klasa energjisë: A+
 • * Kapaciteti neto: 271 L
 • * Kapaciteti i frigoriferit: 193 L
 • * Kapaciteti i frizit: 78 L
 • * Shpenzimet e energjisë: 281 kWh /vit
 • * Përmasat: 177.8x54x54.5cm
 • * Niveli i zhurmës: 37dB
 • * Enëlarëse Montuese 60cm
 • * Klasa e energjisë: E (A++)
 • * Kapaciteti: 13 Sete
 • * Nr. Programeve: 5
 • * WaterSafe+™
 • * LED Display
 • * Shpenzimet e energjisë: 262 kWh /vit
 • * Përmasat: 81.8x59.8x55cm
 • * Niveli i zhurmës: 48 dB
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare