SKUTER ELEKTRIK – CITYBLITZ CB081SZ

Out of stock
559  400 
Out of stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Category:

Fuqia Motorike:350W

Fuqia Maksimale Motorike: 700W

Miratimi i STVZO

Maks. Shpejtësia: 20 khm / orë (varet nga shoferi)

Maks. Distanca: 25 km (në varësi të stilit të vozitjes)

Nivelet e shpejtësisë: 2 (Eco dhe Fast) 10 "

Maks. Pesha e shoferit: 120 kg

Amortizer: Para

Sistemi i dritës: Dritat LED para dhe pas

Frena elektrike përpara, frena në pjesën e pasme

Koha e karikimit: afërsisht 3 ore

Gjatësia, gjerësia, lartësia: 112.5 x 58.5 x 116.5 cm

Gjatësia, gjerësia, lartësia (e palosur): 112.5 x 58.5 x 56.5 cm

Pesha përfshirë baterinë: 22 kg

Tensioni i funksionimit: 36 volt

Kapaciteti i baterisë: 280,8 Wh

Bateria: 7,800 mAh

Lloji i baterisë:ion-litium

Bateria e lëvizshme për karikim: Jo.

Pesha: afërsisht 13 kg

Ekran: ekran dixhital i integruar

Klasa e mbrojtjes IP: IP55

Lartësia e timonit: 116 cm

E paloseshme: po

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SKUTER ELEKTRIK – CITYBLITZ CB081SZ”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsSKUTER ELEKTRIK - CITYBLITZ CB081SZ removeE-BIKE - RKS -TNT10 PRO removeSKUTER ELEKTRIK NERON XS removeGomë pa tub për Scooter 8.5 inch removeE BIKE - DYU D2 removeSKUTER ELEKTRIK MT3 PRO remove
NameSKUTER ELEKTRIK - CITYBLITZ CB081SZ removeE-BIKE - RKS -TNT10 PRO removeSKUTER ELEKTRIK NERON XS removeGomë pa tub për Scooter 8.5 inch removeE BIKE - DYU D2 removeSKUTER ELEKTRIK MT3 PRO remove
Image
SKU
Rating
Price 400  899 1.599  20  470 1.399 
Stock
Out of stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityOut of stockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
Biçikleta elektronike e palosshme TNT-10-PRO 20"
SKUTER ELEKTRIK NERON XS  MOTOR 2000WGoma M365 8.5 inch : Goma e ngurtë (pa tub)e projektuar posaçërisht për skuteraSKUTER ELEKTRIK MT3 PRO MOTOR 2000W
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare