SKUTER ELECTRIK – CITY COCO 1 Bateri

In Stock
950  850 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

SKUTER ELECTRIK – CITY COCO 1 Bateri

Bateria: i lëvizshëm, deri në 60V 20Ah (ekziston një zgjedhje e baterisë, shih më poshtë)
Fuqia e vlerësuar e motorit: 1500W/
Fuqia maksimale e kontrolluesit: 1800W/
Madhësia e rrotave: diametri 18 inç, gjerësia 22,5 cm
Sistemi i frenave: frenat e diskut hidraulike
Amortizatorë: para, mbrapa
Sinjalizimi: disponueshme, me mundesi mbyllese te rrotave
Ekrani në timon: në dispozicion, shpejtësimatës, treguesi i ngarkimit të baterisë
Sinjalet e kthesës dhe pasqyrat: në dispozicion
Fenerët: LED para dhe mbrapa
Vendi i dytë: i disponueshëm, i lëvizshëm
Kilometrazhi me shpejtësi 30 km/h: 38 km (bateri 60V 13Ah)

 

Shpejtesi maksimale:  

45 km/h me motor 1500 w

 

Përshpejtimi:  

1500W 0-35 km/h: 9 sek

Ngarkesa maksimale:  1500 W deri në 150 kg,
Pastrimi: 19 cm
Pjerrësia përpjetë: , 1500W deri në 18%
Dimensionet e biçikletës: 180x110x80cm (me timonin e hequr 180x87x45cm)
Pesha e biçikletës: 55-64 kg në varësi të konfigurimit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SKUTER ELECTRIK – CITY COCO 1 Bateri”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsSKUTER ELECTRIK - CITY COCO 1 Bateri removeSKUTER ELEKRIK - M365 (8.5") removeE-BIKE - RKS -TNT10 PRO removeCITYCOCO HARLEY removeSKUTER ELEKTRIK NERON XS removeHOVERBOARD 6.5 INCH remove
NameSKUTER ELECTRIK - CITY COCO 1 Bateri removeSKUTER ELEKRIK - M365 (8.5") removeE-BIKE - RKS -TNT10 PRO removeCITYCOCO HARLEY removeSKUTER ELEKTRIK NERON XS removeHOVERBOARD 6.5 INCH remove
Image
SKU
Rating
Price 850  250  899  1.200 1.599  95 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionSKUTER ELECTRIK - CITY COCO 1 Bateri
Skuter Elektrik E-S-M365  me cilësi të lartë 36V 8,5 inç 350W 10AH me palosje të shpejtë shpejtisa 40 km gomat pa tub (silikon)
Biçikleta elektronike e palosshme TNT-10-PRO 20"
CITYCOCO HARLEY X1  MOTOR 2000w SHPEJTESI 60KM/h
SKUTER ELEKTRIK NERON XS  MOTOR 2000W

Hoverboard elektrik  6,5 inç

Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare