E-BIKE-RKS- TNT5 PRO

In Stock
839  690 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:
Biçikleta elektronike e palosshme TNT5-PRO 20″
 • Motori: RKS 250W DC pa furça
 • Ekrani: LCD
 • Dritat: LED para dhe mbrapa
 • Bateria: Hupo 36V 10 Ah
 • Koha e karikimit: 4-6 orë
 • Gama: 35-45 Km
 • Shpejtësia maksimale e asistuar: 25 km/h
 • Gomat: Kenda 20” *1,95
 • Frenat: Disqe para dhe mbrapa
 • Korniza: 20” palosje aliazh
 • Rrotat: foli binjak aliazh
 • Pirunët: teleskopik (i kyçur)
 • Shalë: Xhel CCO Feather
 • Qëndrimi i goditjes: aliazh
 • Raft i pasmë për tavolinë
 • zile
 • Marshe: 7 shpejtësi
 • Deraxhi: Shimano SP7
 • Nivelet e asistencës së fuqisë: 1-5
 • Pesha neto: 23 kg
 • Pesha e kalorësit: maksimumi 125 kg.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “E-BIKE-RKS- TNT5 PRO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsE-BIKE-RKS- TNT5 PRO removeCITYCOCO HARLEY removeE-BIKE DYU L1 removeSKUTER ELEKTRIK - CITYBLITZ CB081SZ removeSKUTER ELECTRIK - CITY COCO 1 Bateri removeHOVERBOARD 8 INCH remove
NameE-BIKE-RKS- TNT5 PRO removeCITYCOCO HARLEY removeE-BIKE DYU L1 removeSKUTER ELEKTRIK - CITYBLITZ CB081SZ removeSKUTER ELECTRIK - CITY COCO 1 Bateri removeHOVERBOARD 8 INCH remove
Image
SKU
Rating
Price 690  1.200  740  400  850  115 
Stock
In Stock
In Stock
Out of stock
Out of stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockOut of stockOut of stockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Lexoni më tepër

Lexoni më tepër

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description
Biçikleta elektronike e palosshme TNT5-PRO 20"
CITYCOCO HARLEY X1  MOTOR 2000w SHPEJTESI 60KM/h
SKUTER ELECTRIK - CITY COCO 1 Bateri

Skuter Hoverboard 8 Inch

Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare