Gomë pa tub për Scooter 8.5 inch

In Stock
25  20 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare
Category:

Goma M365 8.5 inch : Goma e ngurtë (pa tub)e projektuar posaçërisht për skutera

 • Cilësi e lartë: E bërë nga material gome me cilësi të lartë dhe rezistente ndaj konsumit. Gomat do të zgjasin për mijëra milje pa pasur nevojë për mirëmbajtje.
 • Dizajni i veçantë: Dizajni special i zgavrës ndihmon skuterin të ketë performancë të shkëlqyer të amortizuesit dhe presionit buferik. Sipërfaqja me brazda kundër rrëshqitjes ofron kapje të shkëlqyer e cila mund të përdoret në ditët me borë dhe me shi, të sigurt për të luajtur skuter.
 • Performancë e shkëlqyeshme: I papërshkueshëm nga shpimi, jo i ajrosur, i lehtë dhe i qëndrueshëm, nuk ka nevojë të pompohet. Fleksibiliteti superior dhe kapaciteti i tamponit i mundëson gomës të qëndrojë e fortë ashtu si goma tradicionale me gaz plotësisht.
 • Instalim i lehtë: Lehtë për t'u përdorur dhe zëvendësuar, zbutja e ujit të nxehtë rregullohet në mënyrë fleksibël dhe fiksohet fort. Instalimi profesional rekomandohet shumë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Gomë pa tub për Scooter 8.5 inch”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsGomë pa tub për Scooter 8.5 inch removeE BIKE - DYU D2 removeHOVERBOARD 8 INCH removeSKUTER ELEKRIK - M365 (8.5") removeHOVERBOARD 6.5 INCH removeE-BIKE - RKS -TNT10 PRO remove
NameGomë pa tub për Scooter 8.5 inch removeE BIKE - DYU D2 removeHOVERBOARD 8 INCH removeSKUTER ELEKRIK - M365 (8.5") removeHOVERBOARD 6.5 INCH removeE-BIKE - RKS -TNT10 PRO remove
Image
SKU
Rating
Price 20  470  115  250  95  899 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionGoma M365 8.5 inch : Goma e ngurtë (pa tub)e projektuar posaçërisht për skutera

Skuter Hoverboard 8 Inch

Skuter Elektrik E-S-M365  me cilësi të lartë 36V 8,5 inç 350W 10AH me palosje të shpejtë shpejtisa 40 km gomat pa tub (silikon)

Hoverboard elektrik  6,5 inç

Biçikleta elektronike e palosshme TNT-10-PRO 20"
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare