TP – LINK TL-WR841N

In Stock
18 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare

TP – LINK TL-WR841N

 • Markë TP-Link
  Seria TL-WR841N
  Klasa e brezit të frekuencës Single-Band
  Wireless Type 802.11 bgn
  Pajisjet e përputhshme Kompjuter personal

  Wireless N shpejtësi deri në 300 Mbps aplikacione ideale për transmetim video, lojëra online VoIP, shfletim ueb dhe shumë detyra

 • Dy antena 5dBi rrisin shumë qëndrueshmërinë dhe qëndrueshmërinë me valë. Easy Setup Assistant ofron instalim të shpejtë dhe pa probleme
 • Kërkesat e sistemit janë internet explorer 11, firefox 12.0, chrome 20.0, safari 4.0 ose të tjera, shfletues i aktivizuar java ose kabllo ose modem DSL. Shpejtësia e sinjalit për 11n deri në 300 mbps dinamike, 11g deri në 54 mbps dinamike dhe 11b deri në 1 mbps dinamike
 • Paraqet funksionin e kontrollit prindëror që menaxhon aksesin në internet të fëmijëve ose kompjuterit të punonjësit
 • Kontrolli i gjerësisë së brezit të bazuar në IP i lejon administratorët të përcaktojnë se sa gjerësi brezi i është caktuar çdo kompjuteri dhe pajisje interneti
 • Portat e shpejta ethernet (10/100 Mbps) ju lejojnë të lidhni drejtpërdrejt pajisjet tuaja me tela
 • E përputhshme me produktet 802.11b/g. Mbështetje teknike TP LINK Live 24/7

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “TP – LINK TL-WR841N”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsTP - LINK TL-WR841N removeTP-LINK TL-WR940N removeTenda AC5 AC1200 removeREPETITER- PIX-LINK remove
NameTP - LINK TL-WR841N removeTP-LINK TL-WR940N removeTenda AC5 AC1200 removeREPETITER- PIX-LINK remove
Image
SKU
Rating
Price18 28 30 20 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

DescriptionTP - LINK TL-WR841N
TL-WR940N

 
Ruter WiFi me dy breza të zgjuar Tenda AC5 AC1200
 • Modeli: Tenda AC5
 • Antena të jashtme 4x 6dBi me fitim të lartë
 • Frekuenca 2.4 GHz & 5 GHz
 • Modaliteti i zgjuar i gjumit
 • LED inteligjent ndezur/fikur

Përforcues Wi-Fi Me Valë Pix-Link Me Portë Ethernet 300 Mbps Përforcues Përsëritës Wi-Fi 2,4 Ghz Përforcues Sinjali Wi-Fi Me Rreze Të Gjatë

Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare