REPETITER- PIX-LINK

In Stock
20 
In Stock
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Add to Wishlist
Compare

Përforcues Wi-Fi Me Valë Pix-Link Me Portë Ethernet 300 Mbps Përforcues Përsëritës Wi-Fi 2,4 Ghz Përforcues Sinjali Wi-Fi Me Rreze Të Gjatë

Ky Zgjerues Wi-Fi me valë me portin Ethernet zgjeron rrjetin tuaj ekzistues me valë dhe eliminon pikat e vdekura me antena me performancë të lartë. Me shpejtësinë e tij të lartë deri në 300 Mbps, ju lejon të shijoni njëkohësisht transmetimin e videove HD pa vonesa, lojërat në internet, dërgimin e postës elektronike dhe shfletimin në ueb pa ndërprerje. Është i përshtatshëm për shtëpi të mëdha me pajisje të shumta dhe përdorim të rëndë të mediave në internet.
4 antena të jashtme me fitim të lartë, që rrisin sinjalin WiFi dhe zgjerojnë mbulimin.
Mbështet kriptimin me një çelës WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK WPS.
Zgjerues i diapazonit WiFi-Zgjero mbulimin WiFi të një rrjeti ekzistues pa tel. Wireless Access Point-Mbuloni një rrjet me tel në një rrjet pa tel
Router me valë-Krijoni një rrjet privat pa tel të menjëhershëm dhe ndajeni internetin në pajisje të shumta WiFi, e cila është e përshtatshme për shumicën e hoteleve dhe rrjeteve.

Specifikimi:
Standardi WiFi: IEEE 802.11B / G / N
Ndërfaqja: 10 / 100 M LAN x 1,10 / 100 M WAN x 1
Gama e frekuencës: 2.4-2.4835 GHz
Shpejtësia WiFi: Maks. 300Mbps, 2.4Ghz
Butoni: WPS, Rivendos
Lagështia e punës: 10%〜90%
Lagështia e ruajtjes: 5%〜90%
Ngjyra: E bardhë
Materiali: ABS
Madhësia: 20*10*7.5cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “REPETITER- PIX-LINK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Quick Comparison

SettingsREPETITER- PIX-LINK removeTP-LINK TL-WR940N removeTP - LINK TL-WR841N removeTenda AC5 AC1200 remove
NameREPETITER- PIX-LINK removeTP-LINK TL-WR940N removeTP - LINK TL-WR841N removeTenda AC5 AC1200 remove
Image
SKU
Rating
Price20 28 18 30 
Stock
In Stock
In Stock
In Stock
In Stock
AvailabilityIn StockIn StockIn StockIn Stock
Add to cart

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Shtoje në shportë

Description

Përforcues Wi-Fi Me Valë Pix-Link Me Portë Ethernet 300 Mbps Përforcues Përsëritës Wi-Fi 2,4 Ghz Përforcues Sinjali Wi-Fi Me Rreze Të Gjatë

TL-WR940N

 
TP - LINK TL-WR841N
Ruter WiFi me dy breza të zgjuar Tenda AC5 AC1200
 • Modeli: Tenda AC5
 • Antena të jashtme 4x 6dBi me fitim të lartë
 • Frekuenca 2.4 GHz & 5 GHz
 • Modaliteti i zgjuar i gjumit
 • LED inteligjent ndezur/fikur
Content
Weight
DimensionsN/AN/AN/AN/A
Additional information
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the comparison bar
Compare